Speváčka Mista radí dievčatám, ako vyzerať úžasne!

21. novembra 2013, 13:25
Tip redakcii

Slovenská speváčka Mista (26), ktorá žne úspechy aj v zahraničí, sa rozhodne nenudí. Okrem príprav nového singlu, spolupracuje s nadáciou a radí mladým dievčatám, ako získať vzhľad žien z tituliek.

Mista má okolo seba tím profesionálov, spoločne radia mladým ženám ako byť IN.

Mista má okolo seba tím profesionálov, spoločne radia mladým ženám ako byť IN.

Autor: Archív Mista

Mista, vlastným menom Soňa Šimorová, zabodovala aj so singlom „Rock It (United)“ a nastavenú latku si udržala aj ďalším hitom „Never Hide“, ktorý jej otvoril dvere do zahraničia. So svojím albumom „Show me“ odišla koncom roka 2012 na trojmesačné turné do Číny.

Česko Slovenská Lady Gaga?

„V Čechách ma médiá neustále prezývajú Lady Gaga pre muziku, ktorú robím,“ povedala Mista, ktorá má plné ruky práce. „Momentálne pripravujem nový singel s videoklipom, projekt s nadáciou, ktorý odštartuje začiatkom roka, kedy začne aj turné po českých kluboch,“ vyjadrila sa mladá speváčka.

Mista Cash out

Mista na svojom pripravovanom songu spolupracuje s producentským centrom z New Yorku. Jej novinku si budeme môcť vypočuť už na prelome januára a februára. Speváčka sa rozhodla o svoj úspech podeliť s ostatnými.

Mista radí ženám ako sa líčiť!

„Zúčastnila som sa charitatívnej akcie Hvězdný bazar na podporu tých, ktorí boli paralyzovaní kvôli poškodeniu miechy. Prispela som svojimi vecami, ktoré sa neskôr vydražili a výťažok išiel pre ľudí s postihnutím,“ povedala plavovláska.

Mista Feel the breeze

„Môj ďalší projekt je MistaFashion Blog. Je to video seriál, ktorý vychádza pravidelne každý štvrtok a s mojím tímom vizážistov a stylistov tam ukazujeme, ako sa správne starať o vlasy, pleť, všetko o líčení a životnom štýle,“ vysvetlila speváčka.

„Naším poslaním je ukázať mladým dievčatám, že každá z nich je krásna. Stačí len pár malých trikov a aj ony môžu vyzerať ako dievča z obálky. Chceli by sme dodať dievčatám sebavedomie, pretože to je to, čím v dnešnej dobe bojuje takmer každý mladý človek. Ja sama mám módu rada, ale nie je to niečo, čo je pre mňa životne dôležité. Módu beriem triezvo,“ dodala Mista.

 
Autor: Pluska.sk/DÁŠA ILLYOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Speváčka Mista radí dievčatám, ako vyzerať úžasne!
Pluska.sk/DÁŠA ILLYOVÁ