Spoznali by ste ju? Na Košickej sa podpísala choroba manžela Kronera

14. augusta 2013, 00:00
Tip redakcii

Lenka Košická (38) bola donedávna usmievavá žena s tip-top postavou. Choroba manžela Janka Kronera (57) však na herečku doľahla natoľko, že výrazne pribrala, začala nosiť ležérne oblečenie a úsmev na jej tvári by ste hľadali márne.

Teraz:  Zronená  herečka  podstatne  pribrala na  váhe.

Teraz: Zronená herečka podstatne pribrala na váhe.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/MATEJ JANKOVIČ, Archív

Obľúbený divadelník Janko Kroner sa pred niekoľkými dňami vrátil z liečenia v Pezinku, kde bol hospitalizovaný pre psychické problémy. Lenka Košická zvládala niekoľkomesačné odlúčenie a manželov zdravotný stav veľmi zle.

„Je z toho zúfalá, aj preto chce od Janka asi odísť. Je to pre ňu ťažké, iba sedí doma a priberá,“ prezradil nedávno rodinný známy Kronerovcov. Keď sme Lenku v pondelok navštívili, takmer sme ju nespoznali.

Kedysi obdivovaná tanečnica má teraz niekoľko kíl navyše a strhaný výraz tváre prezrádza, že sa trápi.

Spoločnosť jej robí dcéra

Janko Kroner a Lenka Košická bývajú v dome v Ivanke pri Dunaji s dcérou Paulínkou (11), za ktorou prišla počas našej návštevy kamarátka. Krátko nato herečka s dievčatami odišla autom. Janko sa od návratu z liečenia so svojou manželkou ešte nezvítal.

„Nie, neprišla po mňa. Ešte sme sa nestretli,“ priznal herec, ktorý by mal byť podľa našich informácií u svojej mamy. Medzi manželmi sa už skloňuje slovo rozvod a škrípanie vo vzťahu potvrdil aj samotný herec.

„No, možno trošku je,“ reagoval opatrne Janko Kroner na otázku, či je v ich manželstve kríza. Oveľa razantnejšie na túto citlivú tému reaguje Jankova partnerka.

„Ja sa vôbec nebudem o ničom baviť, nebudem sa vyjadrovať,“ odbila nás rázne Lenka Košická, keď sme chceli vedieť, či je dôvodom radikálnej zmeny imidžu práve krachujúce manželstvo.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/di 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Spoznali by ste ju? Na Košickej sa podpísala choroba manžela Kronera
Plus JEDEN DEŇ/di