Spoznali by ste ju? Takto vyzerá Erika Judínyová bez líčidiel

04. novembra 2013, 00:00
Tip redakcii

Pred kamerou dokonalá, v súkromí obyčajná. Hoci moderátorku Eriku Judínyovú poznáme z obrazoviek vždy tip-top nahodenú, na ulici sa vám pokojne môže stať, že si ju nevšimnete. Fotograf denníka Plus JEDEN DEŇ ju zachytil nenalíčenú, bez akéhokoľvek mejkapu!

Takúto nenalíčenú  moderátorku Eriku Judínyovú zvyčajne vidí  len snúbenec.

Takúto nenalíčenú moderátorku Eriku Judínyovú zvyčajne vidí len snúbenec.

Autor: MICHAL SMRČOK/Plus JEDEN DEŇ, Branislav Šimončík

Sexi výstrih, podpätky závratných výšok a dokonalá vizáž. Tak vídame Eriku v sobotu večer na obrazovke. Aj ona však potvrdila, že je žena ako všetky ostatné a bez líčidiel vyzerá inak.

Fotograf denníka Plus JEDEN DEŇ ju zachytil cestou z práce a bezchybný outfit nechýbal ani tentoraz: najmodernejšie rifle, štýlová kabelka a pohodlné „yeti“ čižmy. Kvantá líčidiel však chýbali.


ODHALENÝ DEKOLT: Erika si zvolila hlboký výstrih.
Foto: MICHAL SMRČOK/Plus JEDEN DEŇ

Bez šminiek

Sprievodkyňa smotánkou chodí v súkromí často nenalíčená, no na ulici sa v takých prípadoch väčšinou skrýva za obrovské slnečné okuliare. Tentoraz si ich však na pár minút predsa len zložila.

„Viac sa mi páči doma, keď je nenamaľovaná, pretože ju tak môžem vidieť iba ja a nikto iný,“ prezradil dávnejšie Števo Skrúcaný.

Aj keď herec už nemá toto privilégium ako jediný, treba uznať, že napriek veku a hektickej práci sa moderátorka rozhodne nemá za čo hanbiť. Samotná Judínyová sa k svojmu outfitu nevyjadrila.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/Dominika Velická 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Spoznali by ste ju? Takto vyzerá Erika Judínyová bez líčidiel
Plus JEDEN DEŇ/Dominika Velická