Studenková rozbila luxusné auto! Kostka prehovoril o nehode partnerky

22. októbra 2013, 00:00
aktualizované 22. októbra 2013, 11:15
Tip redakcii

Z auta ostala len kopa šrotu! Zdena Studenková (59) mala vážnu autonehodu, o ktorej si aj herečka myslela, že bude pre ňu osudnou! Na koho myslela v tragických chvíľach?

BRAŇO  KOSTKA  O  partnerku si  robil starosti.

BRAŇO KOSTKA O partnerku si robil starosti.

Autor: JÁN ZEMIAR

Zdena Studenková sa druhýkrát narodila. V polovici septembra totiž prežila vážnu autonehodu, po ktorej z jej auta zostala len kopa šrotu. Na osudné momenty sa jej len veľmi ťažko spomína: „Bol to zlomok sekundy, no keď som otvorila oči, rútila som sa dole z cesty a v hlave mi prebleslo jediné – Béďo, už idem za tebou,“ priznala týždenníku Šarm.

Mala šťastie

V čase osudnej nehody mala podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ herecká diva namierené do Prahy, kde nakrúca seriál První republika. „Nehoda sa stala mimo Bratislavy, na západnom Slovensku. Zdenka išla za svojimi pracovnými povinnosťami,“ potvrdil denníku Studenkovej partner Braňo Kostka. K havárii došlo na diaľnici D2 neďaleko Malaciek.

Po nehode zostala Studenková dezorientovaná sedieť v aute a neverila, že to prežila. Určite mala šťastie aj v tom, že práve vtedy nešlo okolo žiadne ďalšie auto, ktoré mohlo zmeniť celý záver nehody. Hoci teda havária vyzerala hrozivo, celý incident sa napokon skončil lepšie než herečka čakala.

„Našťastie si to v tomto prípade odnieslo len auto. Nakoniec mala Zdenka šťastie, nebola ani hospitalizovaná v nemocnici,“ tvrdí Kostka, ktorý však priznal, že mal o svoju polovičku veľké obavy.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/dv, ŠARM 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Studenková rozbila luxusné auto! Kostka prehovoril o nehode partnerky
Plus JEDEN DEŇ/dv
ŠARM