Superstar Emma o podraze od finalistov: Po finále mi začali písať!

09. decembra 2015, 08:00
Tip redakcii

Ryšavka Emma Drobná (21) sa stala novou československou superstar. A hoci sa z víťazstva veľmi tešila, v kútiku duše ju neskôr veľmi zamrzelo, ako sa zachovali vypadnutí finalisti. Počas tipovania víťaza totiž ani jeden z nich jej meno nevyslovil. Čo si o tom celom Emma myslí?

Emma Drobná je  napriek všetkému  šťastná, že vyhrala.

Emma Drobná je napriek všetkému šťastná, že vyhrala.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Július Dubravay

Tesne predtým, ako vypadol Paľo Kovaliček, sa moderátorka Jitka Nováčková všetkých piatich vypadnutých finalistov opýtala, koho tipujú za víťaza. Meno Emma Drobná nepadlo ani raz.


Nová SuperStar Emma Drobná.
FOTO: TV Markíza

„Každý vie, že súťaže pozerajú mladšie ročníky a hlavne dievčatá, nájdu si svojich mužských idolov a za nich potom hlasujú. Tiež som si myslela, že vyhrá Štěpán, lebo je to chalan, má charizmu, super hrá na gitare a ešte aj krásne spieva,“ tvrdí víťazka.

„Že nepovedali mňa, som ani nepočula, ale potom mi začali písať. Napríklad Veronika mi napísala, aby som to tak nebrala. Niežeby mi to nepriali, fandili mi, ale mysleli, že to vyhrá jeden z chalanov,“ prezradila Emma, ktorá sa chce so Štěpánom a s Paľom stretávať aj po súťaži. Či však ostane v kontakte aj s ostatnými finalistami, je otázne.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/tam 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Superstar Emma o podraze od finalistov: Po finále mi začali písať!
Plus JEDEN DEŇ/tam