Svarinská pochovala svoju mamu: Na pohrebe sa zrútila!

16. októbra 2014, 12:00
Tip redakcii

Herečka Kristína Svarinská (25) má za sebou najťažší deň svojho života. V stredu sa totiž navždy rozlúčila s milovanou mamou...

Nezvládla to: Kristína  sa po obrade zrútila.

Nezvládla to: Kristína sa po obrade zrútila.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/MATEJ JANKOVIČ

V stredu poobede sa herečka v bratislavskom krematóriu navždy rozlúčila so svojou milovanou mamou Elenou († 50), ktorá podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ dostala mozgovú mŕtvicu.

Napriek tomu, že sa herečke pred týždňom zrútil celý svet, na pohrebe pozbierala všetky svoje sily a s mamou, ktorá bola pre Kristínu všetkým, sa pred smútočnými hosťami dôstojne rozlúčila.

Do bratislavského krematória prišla Svarinská len pár minút pred pohrebom. Počas toho, ako kráčala k obradnej sále, stál pri herečke neznámy mladý muž, ktorý bol Kristíne po celý čas veľkou oporou.

Keď sa herečka priblížila k smútočným hosťom, žiaľ nad stratou milovanej mamy sa ešte umocnil. Kristína prišla od hlavy až po päty zahalená v čiernom, v ruke si niesla vodu a na jej tvári bolo vidieť obrovský smútok.

Napriek tomu, že Svarinská siahla až na dno svojich síl, počas obradu sa prekonala a predniesla aj smútočnú reč, počas ktorej sa s mamou navždy rozlúčila.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/di 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Svarinská pochovala svoju mamu: Na pohrebe sa zrútila!
Plus JEDEN DEŇ/di