Tajomstvo Olda Hlaváčka: Miloval som Daču Turzonovovú!

30. mája 2012, 14:00
Tip redakcii

Až po dlhých desaťročiach vyšiel s pravdou von! Herec Oldo Hlaváček denníku PLUS Jeden deň exkluzívne priznal, že v čase svojej mladosti prechovával hlboké city k svojej hereckej kolegyni Božidare Turzonovovej (70). Prečo mu jubilujúca herečka nikdy city neopätovala?

Hlaváček:
Po rokoch sa priznal
k nešťastnej láske k Turzonovovej.

Hlaváček: Po rokoch sa priznal k nešťastnej láske k Turzonovovej.

Autor: archív

Hlaváček sa s Dačkou, ako ju zvykne oslovovať, zoznámil počas štúdia na VŠMU. Vtedy skúšali predstavenie, s ktorým sa dostali až do Talianska. „Musím priznať, že som sa v tom čase okolo nej motkal, pretože bola veľmi atraktívna žena,“ priznal nám. „Oveľa viac som sa jej venoval, vždy som jej vychádzal v ústrety, skrátka som jej dvoril, ale bol som stále odmietaný,“ opísal nám situáciu sklamaný Hlaváček, ktorý sa neskôr rozhodol priznať sa jej so svojou láskou.


Božidara: Za manžela si vybrala iného herca – Adamoviča
Foto: archív

„V Taliansku som jej povedal, že Dačka, ty si ma nejako nevšímaš, ja sa okolo teba obšmietam… Vždy som ju pozýval do tanca, ale ona odmietala a netancovala s nikým. Preto som sa jej pýtal, prečo je voči mne taká odmeraná,“ vysvetľoval nám.


Za mlada: Dača tvorila pár s Adamovičom, Hlaváček nemal šancu.
Foto: archív

Herečka však veľmi dobre vedela, prečo ho odmieta. Vo svojom súkromnom živote sa totiž už Turzonovová sľúbila inému, konkrétne hereckému kolegovi Jozefovi Adamovičovi. „Ona mi potom povedala, že nemôže byť ku mne iná, lebo je už zasľúbená inému a dokonca s ním čaká bábätko,“ povedal nám Hlaváček, pre ktorého bola informácia o jej súkromí doslova šokom. Napriek veľkému sklamaniu ostala Dača v okruhu jeho najbližších ľudí až doteraz.

 
Autor: PLUS Jeden deň/JANA JACKANINOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Tajomstvo Olda Hlaváčka: Miloval som Daču Turzonovovú!
PLUS Jeden deň/JANA JACKANINOVÁ