Takto bozkáva Juraj Lelkes: Nájdite päť rozdielov

27. februára 2013, 00:00
Tip redakcii

Nech sa deje, čo sa deje, stále za ním stojí! Speváčka Sisa Lelkes Sklovska (47) tvrdí, že jej manželstvo s riaditeľom poisťovne Jurajom Lelkesom (61) nezničí nič. Lelkesa sme pred časom prichytili, ako vchádza do domu, v ktorom býva mladá atraktívna blondínka Lenka K. (22) a strávil tam štyri hodiny. Pred niekoľkými dňami nám čitateľ poslal do redakcie pikantné fotografie, na ktorých Lelkes vrúcne Lenku K. bozkáva a objíma sa s ňou. Pred dvomi rokmi venoval podobné objatia a bozky aj svojej novomanželke Sise.

Juraj Lelkes vľavo so Sisou: Takýto bozk jej venoval ako svojej novomaželke. Vpravo s Lenkou K.: Blondínku si
vrúcne priťahuje k sebe.

Juraj Lelkes vľavo so Sisou: Takýto bozk jej venoval ako svojej novomaželke. Vpravo s Lenkou K.: Blondínku si vrúcne priťahuje k sebe.

Autor: čitateľ, archív

„Náhodou sme sa stretli. Poprosil som ju, či mi nevie zohnať lieky,“ takto Lelkes vysvetľoval stretnutie s atraktívnou blondínkou Lenkou K., pri ktorom ho Plus JEDEN DEŇ prichytil.

V utorok sme však uverejnili fotografie, na ktorých si pán riaditeľ na verejnosti – zrejme v nejakej reštaurácii – vymieňa s touto slečnou horúci bozk.

lelkes lenka
So šibalským úsmevom priamo do objektívu: Lelkes nežne objíma Lenku, o ktorej tvrdí, že majú len pracovný vzťah.
Foto: čitateľ

Bráni ho zubami-nechtami

Chceli sme sa opýtať Lelkesovej ženy Sisy Sklovskej, či sa na jej vzťahu k manželovi po nedávnych kompromintujúcich fotografiách nič nezmenilo, tá však dlho na naše telefonáty nereagovala.

Jej manažér nám najskôr oznámil, že speváčka sa k ničomu nevyjadrí, lebo je veľmi rozčúlená.

Odkaz Sklovskej

Nakoniec nám však predsa len povedala: „Musím povedať, že ste ma hrozne sklamali, lebo som si myslela, že máte niečo lepšie ako fotky z reštaurácie. Môžem vám povedať, že vaše články vôbec nemajú vplyv na náš vzťah,“ vyhŕkla na nás nahnevaná Sisa.

„Ja nedovolím, aby mi niekto úmyselne zničil manželstvo. Tú fotku som nevidela prvýkrát, ja som o nej vedela, pretože manžel mi povedal, že zrejme tá dáma to vytiahne,“ pokračovala.

Prečo by však nejaká „farmaceutka“ mala vyťahovať takéto fotky, sme sa nedozvedeli.

Vydieranie?

Na otázku denníka Plus JEDEN DEŇ, či si speváčka myslí, že jej manžela chcel azda niekto takýmito fotografiami vydierať, len dodala: „Neviem, to je všetko, čo som chcela povedať. Nechcem už o tom hovoriť.“

Sisa deň po: Doma a s priateľmi

Nič si z toho nerobí?! Manželka Juraja Lelkesa (61) Sisa Sklovska (47) bola v deň zverejnenia pikantnej fotky svojho manžela s atraktívnou blondínkou doma v ich vile na bratislavskej Kolibe.

SISA SKLOVSKA
Foto: MATEJ JANKOVIČ/Plus JEDEN DEŇ

Popoludní prišiel speváčku a kamarátku navštíviť klavirista Richard Rikkon (38) a o krátku chvíľu aj tenorista Otokar Klein (38) a manažérka speváka Miroslava Dvorského (52).

„Zišli sme sa tu ako priatelia, skúšame na koncert, ktorý budeme mať 2. marca. Bude to obrovská akcia, na ktorej budú najznámejší baleťáci na svete. Sme tam pozvaní na záver programu ako najlepší umelci republiky. Takže si nás tam môžete vychutnať ako čerešničku na torte,“ pochválil sa nám Rikkon.

So Sisou Sklovskou a s Otom Kleinom vyšli na chvíľu aj na terasu domu a všetci mali evidentne výbornú náladu. Vyzerali, akoby na niekoho čakali. „Ešte by mal prísť Miro Dvorský,“ vysvetlil nám Rikkon.

MAGDALÉNA MAGDOVÁ

Je bozkávanie nevera?

Psychológovia z University of Michigan zisťovali, aké správanie je pre mladých ľudí dôkazom, že podvádzajú svojho partnera. Po súloži a orálnom sexe získalo najviac bodov bozkávanie.

Na otázky odpovedalo takmer 500 študentov psychológie, ktorí bodovo hodnotili rôzne správanie podľa závažnosti prejavu z hľadiska nevery. Zo 100 možných bodov získalo bozkávanie 88,7.

(novinky.cz)

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/mimi, mm 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Takto bozkáva Juraj Lelkes: Nájdite päť rozdielov
Plus JEDEN DEŇ/mimi
mm