Takto Ľubomíra Pauloviča na obrazovke neuvidíte: Na malte a v slipoch!

16. augusta 2014, 12:00
Tip redakcii

Ženy ho obdivujú a rovesníci mu závidia. Reč je o hercovi Ľubomírovi Paulovičovi (61), ktorý sa o seba príkladné stará. Vidieť to aj na záberoch, na ktorých je obľúbený herec v netradičnom oblečení.

Dobre stavaný:  Herec má na svoj  pribúdajúci vek naozaj  dobrú postavu.

Dobre stavaný: Herec má na svoj pribúdajúci vek naozaj dobrú postavu.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Robo Homola

Na fotografiách vidieť, že herec Ľubomír Paulovič so spoločnosťou vôbec nerátal, inak by na seba zrejme niečo hodil. Napriek tomu sa herec nemá za čo hanbiť. Hoci mu pribúdajú roky, o kilogramoch sa to rozhodne povedať nedá a pivné bruško by sme u neho hľadali iba márne.

Aj samotný Paulovič si uvedomuje svoje herecké a mužské kvality, a preto ho záujem mladších žien vôbec neprekvapuje. „Stále mám vo všetkých vekových kategóriách žien obdivovateľky. Každý muž je svojím spôsobom samoľúby, a aj keď sa tvári, že to nie je pravda, dobre mu padne, keď ho ženy obdivujú.

A čím sme starší, tým nám to viac robí dobre. Keď si to chlap zaslúži, chváľte, chváľte...“ povedal nedávno v médiách herec. A Paulovič si pochvalu naozaj zaslúži. Veď ktorý muž sa môže aj po šesťdesiatke pochváliť takto, aj keď nie dokonale „vysekanou“, no stále vyšportovanou postavou?

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/di 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Takto Ľubomíra Pauloviča na obrazovke neuvidíte: Na malte a v slipoch!
Plus JEDEN DEŇ/di