Textár Kamil Peteraj (68) o stretnutí s Gombitovou: Marika je úžasná!

09. mája 2014, 09:00
Tip redakcii

Stretnutie, za ktoré by mnohí dali ktoviečo. Keď sa na nedávnej narodeninovej oslave podnikateľa Júliusa Hrona (60) sčista-jasna objavila speváčka Marika Gombitová (57), hostia zostali v nemom úžase. Neverili vlastným očiam, bolo to ako zjavenie. A prekvapený bol aj Marikin blízky spolupracovník, textár Kamil Peteraj (68). „Je úžasná!“ tvrdí.

Minulosť: Takto pózovala  s Kamilom Peterajom  pred trinástimi rokmi.

Minulosť: Takto pózovala s Kamilom Peterajom pred trinástimi rokmi.

Autor: Peter Leginský

Keď v sále zhaslo svetlo, aby sa lampy vzápätí rozsvietili, nikto nepredpokladal, že majú medzi sebou kráľovnú. Kráľovnú slovenskej pop-music. A ona tam proste sedela – krásna, usmievavá. Akoby tak robila každý deň. Lenže toto bol návrat, na ktorý sa roky čakalo.

Kým ľudia pochopili, že nejde o fatamorgánu, na chvíľu stratili reč. Tri minúty ticha. Nič – len ona. Marika Gombitová. A zaspievala oslávencovi Happy Birthday. Vtedy všetci stáli a plakali. Od radosti. Príjemne prekvapený bol aj textár Kamil Peteraj, ktorý s Marikou v minulosti úzko spolupracoval.

Aj pre neho to bol emocionálny zážitok. „Moje pocity viem najlepšie vyjadriť jedným slovom, ktoré však trikrát zopakujem: Úžasná, úžasná, úžasná!“ povedal.

„Marika má nesmierne fluidum, neviem, či také ešte niekto v tejto krajine má. To je na nej najcennejšie. Kdekoľvek sa objaví, vznikne zvláštna žiara. Ona proste vie očariť, spieva vynikajúco a fantasticky vyzerá. Naozaj je veľmi krásna. Pre všetkých to bol veľký zážitok,“ vyznal sa pre denník Plus JEDEN DEŇ Peteraj.

„Pôsobí veľmi spokojne, tá jej vnútorná sila je fascinujúca. Bol som na ňu v tej chvíli veľmi hrdý. Sľúbili sme si dve pesničky, jedna je už aj rozpracovaná,“ dodal textár.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/Marika Studeničová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Textár Kamil Peteraj (68) o stretnutí s Gombitovou: Marika je úžasná!
Plus JEDEN DEŇ/Marika Studeničová