Trápenie Martiny Mečiarovej: Problémy v manželstve

16. januára 2013, 00:00
Tip redakcii

Martina Mečiarová (32) má hlavu v smútku. Chcela pomôcť a nakoniec sa jej to vypomstilo tým najhorším spôsobom! Vlastná príbuzná totiž narobila moderátorke nemalé problémy v manželstve so synovcom Vladimíra Mečiara Milanom.

Martina
a Milan:
Jej manžel
má chodiť
na zálety
k inej.

Martina a Milan: Jej manžel má chodiť na zálety k inej.

Autor: archív

Martina ešte donedávna žila v rozprávkovom manželstve, ktoré sa naplnilo príchodom syna Šimona (2). Po jej návrate do televízie Markíza v lete minulého roka však jej kolegom neuniklo, ako pochudla.

„Martina sa priznala, že jej manžel si našiel mladšiu frajerku a čo je najhoršie, je to jej rodina,“ prezradil zdroj z televízie s tým, že práve tieto problémy môžu za jej pochudnutú postavu.

Mečiarovej konkurentkou má byť jej vzdialená príbuzná, ktorej manželia prenajali reštauráciu a ona sama v nej pracuje aj ako čašníčka. O blízkom vzťahu Milana Mečiara a Martininej príbuznej sa už má hovoriť úplne nahlas.

„Býva síce stále s manželkou, no všetci vedia, že sa so svojou priateľkou pravidelne stretáva,“ prezradil ďalej zdroj, ktorý tvrdí, že ich vzťah trvá už takmer rok.

Samotná Martina však svojho manžela bráni a tvrdí: ,,Je pekný a úspešný muž, tak by bolo choré, ak by sa okolo neho netočili ženy!“

Viac sa dočítate v novom čísle Šarmu.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/os 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Trápenie Martiny Mečiarovej: Problémy v manželstve
Plus JEDEN DEŇ/os