Exkluzívne foto: Puškár a Novotná sa vzali v Dominikánskej republike!

09. januára 2013, 12:35
aktualizované 09. januára 2013, 21:45
Tip redakcii

Sú svoji! Romanca medzi politikom Petrom Puškárom a celebritnou lekárkou Sandrou Novotnou sa skončila rýchlou svadbou. Párik pritom randil len pár mesiacov.

Alexandra Novotná a Peter Puškár si povedali svoje

Alexandra Novotná a Peter Puškár si povedali svoje "áno" v Dominikánskej republike.

Autor: archív P. P.

Láska brata moderátorky Zlatice Puškárovej a lekárky Sandry Novotnej nabrala rýchly spád. Hneď po jej rozvode sa 12.decembra zasnúbili.

„Rozhodol som sa tak, lebo je to žena môjho života,“ povedal vtedy šťastný Puškár. Necelý mesiac po zásnubách sa konala aj ich svadba. 7. januára sa dvojica zosobášila v Dominikánskej republike.

„Bolo to v úzkom kruhu rodiny na pláži. Peťo to pripravil sám ako prekvapenie. Sme šťastní, že boli s nami naše deti. Oslava bola rodinná a so svedkami v rybárskej reštaurácii na pláži. Svedkovia boli miestni kamaráti, u ktorých bývame,“ povedala pre Plus JEDEN DEŇ šťastná nevesta.

Po tomto kroku Puškár na sociálnej sieti oznámil priateľom, že už je ženatý. Rovnako spravila aj Novotná. Aj keď bol sobáš v cudzine, je podľa nej právoplatný.

„Sme radi, že máme nový prírastok v rodine,“ tešila sa aj Zlatica s tým, že pár je ešte stále v exotike, kde si užíva prvé spoločné manželské dni.

Informácie o sobáši prominentného páru priniesol portál Topky.sk.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/mimi 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Exkluzívne foto: Puškár a Novotná sa vzali v Dominikánskej republike!
Plus JEDEN DEŇ/mimi