Valentínska žúrka Oklamčáka: Drapák s holým zadkom, Fischer s mladou žabou a Puklušová pod stolom!

16. februára 2017, 13:00
Tip redakcii

Sviatok zaľúbených sa 14. februára oslavoval na celom svete. Na tento deň nezabudol ani známy slovenský odborník na krásu Jozef Oklamčák (60), ktorý zorganizoval valentínsku párty. Konala sa v jednom z bratislavských podnikov v centre mesta. Pozvanie prijalo mnoho známych ľudí. A o tom, že to bola poriadna divočina, svedčia nasledujúce zábery.

Paľo Drapák poobchytkával mladú slečnu.

Paľo Drapák poobchytkával mladú slečnu.

Autor: Július Dubravay

Odviazaný divoký žúr! Takto by sa dal nazvať valentínsky večer Jozefa Oklamčáka v podniku v centre Bratislavy. Medzi pozvanými nechýbal kardiochirurg Viliam Fischer, spevák Štefan Wimmer, humorista Oliver Andrásy, speváčka Marcela Laiferová, herečka Natália Puklušová či spevák Paľo Drapák s manželkou Janette.

Podvedená Krausova manželka Daniela: Milenku Puklušovú si poriadne podala!

A hoci sa žúr rozbiehal v decentnom móde, Oklamčák potom vymyslel pre hostí vtipnú hru s balónmi a celé sa to zvrtlo. Drapák sa odviazal v spoločnosti neznámej blondínky, ktorú zdvihol až tak vysoko, že jej spod červených minišiat vyskočil holý zadok.

To však zďaleka nebolo všetko. Neskôr sa zozadu začal balónom lepiť na svojho kamaráta a výborne sa pritom zabával. Jeho manželka však ani náhodou nezaostávala a doslova bola ako z divých vajec.

Jej kreácie s cudzím mužom skôr pripomínali sexuálne polohy ako tanec. Známy kardiochirurg Fischer či producent Wimmer sa tiež rozvášnili a prítomnosť slečien si užívali jedna radosť. Herečka Natália Puklušová bola zrejme z tejto divočiny taká šokovaná, že sa radšej schovala pod stôl...

 
Autor: akm, dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Valentínska žúrka Oklamčáka: Drapák s holým zadkom, Fischer s mladou žabou a Puklušová pod stolom!
akm
dd