Vášnivé dotyky a horúce pohľady: Pozrite, kto vyštartoval po Bezdedovi!

31. augusta 2016, 00:00
Tip redakcii

Horúce iskrenie a šteklivé dvojzmysly! Tak vyzerala atmosféra na natáčaní šou Neskoro večer. Ako hostia sa totiž predstavili herečka Mirka Partlová (31) a spevák Tomáš Bezdeda (30), ktorí k sebe zrejme majú poriadne blízko. Veď posúďte sami.

Herečke Mirke Partlovej sa zapáčil spevácky kolega Tomáš Bezdeda.

Herečke Mirke Partlovej sa zapáčil spevácky kolega Tomáš Bezdeda.

Autor: Július Dubravay

Hoci sa dlhý čas šepkalo, že herečka dala Petrovi Cmorikovi košom pre kolegu Patrika Vyskočila, po nakrúcaní Marcinovej šou sa zdá, že je všetko úplne inak. V opačnom prípade totiž len ťažko vysvetliť správanie oboch spevákov, ktorí sa k sebe mali počas celého natáčania a neodpustili si ani vzájomné dotyky. Partlovú dokonca Bezdeda zaujímal až natoľko, že sa niekoľkokrát otočila Marcinovi chrbtom a nepočúvala jeho otázky.

,,Mirka? Mirka, ja som tu! Haló,“ napomínal herečku, keď mu opakovane neodpovedala na otázky a miesto toho sa venovala Tomášovi. Záujem a flirtovanie bolo však zrejme obojstranné, keďže ani on nezostal Mirke nič dlžný. ,,Inak aj ja som spevák, tiež som bol v súťaži a dokonca som ostrihaný,“ naznačoval Bezdeda, čím pripomenul, že všetci doterajší partneri herečky majú blízko k hudbe.

 
Dvojica bola takmer neustále v tesnej blízkosti a nechýbali ani nežné dotyky.

Foto: Matej Kalina

A rovnako ako Cmorik, aj Tomáš sa preslávil práve vďaka SuperStar. Nezabudol dodať ani to, že momentálne je voľný rovnako ako Mirka. Počas celého rozhovoru nemala dvojica problém so vzájomnou tesnou blízkosťou a dotykmi vo vlasoch či na kolenách a so šteklivými poznámkami.

Celá situácia však vyvrcholila v momente, keď mal Bezdeda s Partlovou zahrať spoločnú zamilovanú scénku, v ktorej Tomáš postavil pred kolegyňu imaginárny tobogan. ,,Poď si šmyknúť,“ vyhlásil a hoci sa svoj návrh neskôr snažil uhrať do autu ako nepodarený brbt, príliš mu to nepomohlo.

 
Hrdličky si spolu na záver strihli dueto, počas ktorého sa od seba ledva pohli.

Foto: Matej Kalina

Nad tým, že medzi nimi cítiť poriadne vzájomné sympatie, sa totiž počas nakrúcania pozastavovali aj šepkajúci diváci, ktorým iskrenie medzi Partlovou a Bezdedom rozhodne neuniklo. Na záver sa dokonca predstavili v spoločnom duete, kde predviedli legendárnu skladbu Poďme spolu lietať, počas ktorej sa k sebe správali ako hrdličky. Ako to vyzeralo, sa môžete presvedčiť o niekoľko týždňov v relácii Neskoro večer na RTVS.

 
Autor: nij 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vášnivé dotyky a horúce pohľady: Pozrite, kto vyštartoval po Bezdedovi!
nij