Herečku Petru Vajdovú chytili ožratú za volantom! Nafúkala až 2,4 promile! Jej reakcia vás dorazí!

21. augusta 2017, 22:24
Tip redakcii

Jedna z hlavných postáv Búrlivého vína Petra Vajdová (32), ktorá sa už čoskoro objaví aj vo veľkolepej tanečnej šou Let‘s Dance, si narobila problémy ako hrom! Pred pár dňami ju zastavili policajti a nežná herečka nafúkala až 2,4 promile! Okamžite skončila v CPZ. Jej reakcia? Tak tá vás poriadne prekvapí!

Petra Vajdová v Búrlivom víne.

Petra Vajdová v Búrlivom víne.

Autor: TV Markíza

Už čoskoro na Markíze odštartuje tanečná súťaž Let‘s Dance, ktorá sa na obrazovky vracia po niekoľkoročnej prestávke. Tvorcovia do nej obsadili aj Petru Vajdovú, ktorá momentálne účinkuje v Búrlivom víne ako sestrička Diana.  


Nežnej herečke sa tak v poslednom čase poriadne darí a možno aj preto je viac ako nepochopiteľné, prečo pred pár dňami spravila, čo spravila. Do redakcie nám prišiel tip od nášho čitateľa. ,,Približne v dňoch 11. a 12. 8. 2017 bola Petra Vajdová v CPZ za jazdu pod vplyvom alkoholu,“ znelo v správe. Oslovili sme preto herečku, ktorá to rázne poprela.

,,To je dobrá blbosť, to určite nie! Nie, nie je to pravda!“ vravela Vajdová, ktorá sa tvárila, že o ničom nevie. Informácie priamo od polície však hovorili niečo celkom iné. ,,Hliadkou PZ bolo v poludňajších hodinách dňa 12. 8. 2017 zastavené na Hradskej ulici v Bratislave osobné motorové vozidlo zn. Kia Ceed. Vodička tohto vozidla bola v súlade so zákonom podrobená vykonaniu kontroly, v rámci ktorej jej bola vykonanou dychovou skúškou na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu nameraná hodnota 1,15 mg/l alkoholu, čo predstavuje hodnotu 2,4 promile. Opakovaná dychová skúška prítomnosť alkoholu v dychu potvrdila. Vodička bola následne obmedzená na osobnej slobode a eskortovaná na príslušné oddelenie PZ. V tejto súvislosti vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 32-ročnej Petre V. z okresu Senec,“ potvrdil nám hovorca KR PZ v Bratislave, mjr. Mgr. Michal Szeiff.

Ako sa k tomu postaví televízia Markíza a či za to bude herečka pykať, dočítate sa v zajtrajšom vydaní denníka Plus JEDEN DEŇ

 
Autor: dd, tam, akm 
 
Aplikácie 7 plus