Vilo Rozboril a Alexandra Rozborilová šokovali malou tajnou svadbou: Prečo nemali okázalý sobáš?

28. júna 2017, 09:00
Tip redakcii

Moderátor Vilo Rozboril (50) všetkých prekvapil tajnou svadbou so svojou snúbenicou, lekárkou Alexandrou Novotnou (48). Zaľúbenci vstúpili do manželstva rok po tom, ako spolu začali žiť a presne pol roka od svojich vianočných zásnub. Urobili tak v absolútnej tajnosti len za prítomnosti dvoch svedkov, sobášiacieho a matrikárky. Skromný obrad prebehol vo všedný deň, v pondelok.

Vilo Rozboril a Alexandra Rozborilová šokovali malou tajnou svadbou  .

Vilo Rozboril a Alexandra Rozborilová šokovali malou tajnou svadbou .

Autor: MARTIN DOMOK

Obľúbený moderátor Vilo Rozboril a známa dermatologička Alexandra Novotná si svoje áno povedali na Obecnom úrade v Dunajskej Lužnej. Chýbala však na ňom Novotnej dcéra Nina a Vilova dcéra Katka, rovnako ako aj rodina či priatelia.

„Nebolo to veľké, ale veľmi milé,“ prezradil Rozboril pre týždenník Plus 7 DNÍ, ktorý zverejnil aj exkluzívne zábery z ich veľkého dňa. Pondelkový sobáš dokázali Alexandra a Vilo dobre utajiť, keďže o ňom vedelo iba najbližšie okolie.

„Boli informovaní a uzrozumení. Aj to chápali a teraz sa tešia na rodinnú udalosť, ktorá prebehne v pokoji a bez stresu,“ povedala pre spomínaný týždenník nevesta, ktorej svedčila kamarátka Erika Judínyová. Rozborilovi zas bratranec Tibor. Obaja sa ešte vopred zhodli v tom, že ich svadba nebude nič pompézne, a tak to aj naozaj bolo.

„Ďakujeme veľmi pekne za blahoželanie. Zo svadby sme žiadnu okázalosť nerobili a ani robiť nebudeme, sme už na to príliš veľkí. Než na samotnom svadobnom dni určite chceme skôr ‚popracovať‘ na ďalších 30 rokoch, pričom sa nebránime ,nadčasom‘,“ uviedol čerstvý ženáč pre denník Plus JEDEN DEŇ.

Ženích si na svoj deň D zvolil modrý oblek, nevesta Sandra biele elegantné kokteilové šaty s červenými čipkovanými kvietkami. Prekvapením je, že Novotná začala používať manželovo priezvisko a svojho sa vzdala.

„Ani som neuvažovala o ničom inom. Neteším sa na zmenu dokladov, neznášam chodiť po úradoch. Ale zase čo by človek z lásky neurobil,“ usmiala sa čerstvá pani Rozborilová. A prečo sa vzali? Už na začiatku vzťahu vraj obaja vedeli, že sa raz zoberú. V reálnom živote však ich svadba nič nezmení.

 
Autor: akm, di 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vilo Rozboril a Alexandra Rozborilová šokovali malou tajnou svadbou: Prečo nemali okázalý sobáš?
akm
di