Vinczeho bývalá sa prsteňa nedočkala, reakciu si však neodpustila: Záhadný odkaz od ex!

17. februára 2017, 13:00
Tip redakcii

Slovensko tieto dni nehovorí o ničom inom ako o valentínskych zásnubách Viktora Vinczeho (26) a Adely Banášovej (36) v Teleráne. Prekvapená však musela ostať aj jeho expriateľka Eva. Tá totiž na prsteň od Viktora čakala dlhý čas, no dočkala sa tak maximálne čokoládového srdiečka. Ako na to zareagovala?

Viktorova bývalá priateľka Eva.

Viktorova bývalá priateľka Eva.

Autor: instagram

Viktor a Eva tvorili pár niekoľko rokov. Dopĺňali sa úplne vo všetkom a všetci by povedali, že u nich dvoch sa to nemôže skončiť inak ako svadbou. No stal sa pravý opak. Minulý rok v júli prišiel rozchod. A hoci brunetka povedala, že rozhodnutie prišlo z jej iniciatívy, z viacerých zdrojov sme sa dozvedeli, že to spravila iba pre to, lebo Viktorovi začala sláva stúpať do hlavy a ona už tušila, že aj keď ho má stále rada, starý a skromný Viktor je dávno preč.

Vinczeho, samozrejme, rozchod nijako nezasiahol. Práve naopak. Krátko nato sa dal dokopy s Adelou Banášovou a po krátkej známosti sa s ňou zasnúbil v priamom prenose Telerána. ,,Adelka, milujem ťa najviac na celom svete. Vezmeš si ma?“ opýtal sa jej pred zrakmi tisícky divákov a Adela mu po krátkom šoku povedala áno. Jeho bývalú priateľku však musela táto správa hlboko zasiahnuť.

A to najmä preto, že s Viktorom tvorila dlho pár a ešte minulý rok v marci si pred ňou pokľakol s červenou škatuľkou. ,,Áno, áno, áno! Aj dnes, aj zajtra, aj vždy. Zásnuby odložené. No možno už čoskoro,“ napísal vtedy Vincze k fotke.

Eve by však ani vo sne nenapadlo, že v jeho prípade zásnuby aj budú... Ale s Banášovou. A v deň, keď Viktor nastokol Adele prsteň, pridala Eva na sociálnu sieť fotku dvoch srdiečok so zvláštnymi odkazmi. ,,Všetky maličkosti... Šírte lásku. Obklopená priateľmi. Merajte svoj život v srdci. Pamätaj si rok.“ Viktor si to však rozhodne neprečíta, keďže momentálne si s čerstvou snúbenicou užívajú Londýn.

 
Autor: dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vinczeho bývalá sa prsteňa nedočkala, reakciu si však neodpustila: Záhadný odkaz od ex!
dd