Víťaz Pláže 33 Emo Hirič o výhre: Nič neprepijem!

20. augusta 2012, 10:00
Tip redakcii

Predčasné finále reality šou Pláž 33 prinieslo divákom dramatickú aj romantickú šou. Výhercom sa stal víkendový barman z Banskej Bystrice Emanuel Hirič (26). Okrem 33-tisíc eur si odniesol aj zásnubný prsteň pre svoju lásku.

Úspech
nečakal:
Hirič bol
z víťazstva
v šou
prekvapený.

Úspech nečakal: Hirič bol z víťazstva v šou prekvapený.

Autor: EMIL VAŠKO/PLUS Jeden deň

V záverečnom dueli sa s Emom popasovala Daniela Biháryová (24) z Piešťan. O víťazovi nakoniec rozhodla rozstrelová otázka. Bližšie k správnej odpovedi bol Emo, Daniela odišla domov len s umelohmotnou myšou ako darčekom od svojich plážových manažérov. „Peniaze mu doprajem,“ tvrdila nám Daniela.

„Rozbieham podnik, takže nejaká časť z výhry pôjde tam. Určite dám niečo maminke a doprajem si dovolenku,“ povedal denníku PLUS Jeden deň výherca, ktorý vďaka šou neprišiel len k peniazom. Stretol tam aj novú lásku, finalistku miss Universe Martinu Jendrušákovú (22).

„Som veľmi rád, že už budem mať čas na Maťku. A čo sa týka prsteňa, ten určite nejako využijem,“ tvrdí zaľúbený Emanuel s tým, že búrlivú oslavu neplánuje. „Dám si s Maťkou nejaký drink, ale výhru neprepijem,“ sľubuje.

 
Autor: PLUS Jeden deň/pat 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Víťaz Pláže 33 Emo Hirič o výhre: Nič neprepijem!
PLUS Jeden deň/pat