Vitteková po afére manžela: Moje deti sú v šoku!

03. júna 2013, 00:00
Tip redakcii

Speváčkino manželstvo s Róbertom Vittekom (31) sa posledné dni otriasa v základoch. Dôvodom je futbalistova údajná aféra s redaktorkou Alexandrou Orviskou (29). Patrícia sa doteraz ku kauze nevyjadrovala a mlčanie prelomila exkluzívne pre Plus JEDEN DEŇ.

VITTEKOVCI: Manželia
Paťa a Robo s dcérami
Sofiou a Cynthiou
prežívajú ťažké obdobie.

VITTEKOVCI: Manželia Paťa a Robo s dcérami Sofiou a Cynthiou prežívajú ťažké obdobie.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/MATEJ KALINA

Hoci manželstvo Patrície a Roba považovali mnohí za idylické, zrejme u nich nebolo všetko v poriadku. Dôkazom je aj tajné stretnutie Orviskej s Vittekom v tureckom Istanbule. Práve tu mala dvojica prežiť horúcu aféru.

Známy futbalista o celej kauze mlčí a zatĺka ju aj jojkárska moderátorka.

Práve ju sme cez víkend stretli na narodeninovej oslave Celeste Buckingham (18). Orviská sa schovávala pred objektívmi fotoaparátov a na margo údajnej aférky s futbalistom nám stroho odpovedala: „Nebudem sa vyjadrovať. Nemám záujem,“ povedala a rýchlym krokom odkráčala.


Chráni svoje deti

Prvýkrát od prepuknutia aféry však prehovorila Patrícia, ktorú zaujíma najmä pohoda dcér Sofie Zary a Cynthie Lary, ktoré má s Robom.

„Moje deti sú šokované z nátlaku, ktorý je okolo nich. Verím, že pochopíte, že vašu prácu si vážim, ale som v prvom rade mama zodpovedná za pokoj mojich deti. Nemám potrebu vyjadrovať sa,“ povedala Vitteková.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/dv, kov, bs 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vitteková po afére manžela: Moje deti sú v šoku!
Plus JEDEN DEŇ/dv
kov
bs