Tip redakcii
 

Vrátila sa do Košíc: Herečka Alena Ďuránová nechce z dcéry komerčné dieťa

Herečka Alena Ďuránová (34) má doma jednu dcéru a o ďalšom dieťati neuvažuje. Súrodenca nahrádza dcére ona sama.

27. júna 2016, 00:00
Herečka sa so svojou dcérkou snaží stráviť každú voľnú chvíľu.

Herečka sa so svojou dcérkou snaží stráviť každú voľnú chvíľu.

Autor: Facebook

Po poslednej klapke seriálu ZOO sa herečka odsťahovala z prenajatého bytu v hlavnom meste a vrátila sa na východné Slovensko. „Už asi mesiac sme s rodinou v Košiciach. Nemusíme si veľmi zvykať, pretože sme tam už žili a ja to mesto milujem. Aj keď netvrdím, že sa to raz opäť nezmení, pretože sa vieme rýchlo aklimatizovať. Môj otec nás označuje za cirkusantov,“ dodáva so smiechom.

Dedinská výchova

S partnerom, režisérom Michalom Náhlíkom (38), majú dcéru Emu (3) a dbajú o to, aby z nej nevychovali mestské a „komerčné“ dieťa. „Ja som vyrastala na dedine, kde som mala asi pätnásť bratrancov a sesterníc. Navyše, neboli obchodné domy ako dnes. Takže sme liezli po stromoch, behali v drevených ohradách, kde boli kozy, kravy a zajace. Pamätám si na tie zlomené ruky, nohy a rozbité hlavy.“ V prírode sa snaží vychovávať aj svoju dcéru Emu, ktorú s partnerom stále berú niekam von.

Foto: Facebook

„Hojdačky, lezenie a naháňanie. Jasné, že aj ja som stále špinavá od blata či od kaluží. Nie som mama, ktorá kričí preto, lebo dieťa má zašpinenú sukňu. To u nás neexistuje,“ prezrádza herečka. Aj keď jej obchodné domy nevoňajú a nevie si predstaviť, že by tam s rodinou strávila celý deň, napokon priznala, že pre pracovné povinnosti musela aj ona párkrát využiť detský kútik.

Babské jazdy

Počas leta sa chystá s rodinou na dovolenku, ale najradšej by si to zorganizovala tak, aby ich stihla dve. Počas druhej chce rodinu nechať na Slovensku. „Dúfam, že sa mi podarí ísť s dcérou a partnerom, ale veľmi by som bola rada, ak by som stihla absolvovať aj babskú jazdu s kamarátkami, pretože vždy je to skvelé,“ opisuje nadšene.

Uvažuje o Toskánsku a určite vie, že nechce dovolenkovať v preplnených destináciách. „Ja som typ, ktorý si poleží štyri hodiny na pláži, ale keďže som Baran, musím stále niekam chodiť a niečo robiť. Najradšej mám, keď sa zoznámime s miestnymi ľuďmi. Naposledy to bolo v Česku, kde sme s majiteľom reštaurácie pili a zabávali sa do bieleho rána,“ netají herečka.

Autor: ŠARM/ Gréta KLIMKOVSKÁ

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 
 
Vrátila sa do Košíc: Herečka Alena Ďuránová nechce z dcéry komerčné dieťa
ŠARM/ Gréta KLIMKOVSKÁ