Vyzlečení a šťastní: Frajeri Kavaschová a Dóza odhalili svoje sexi telá

18. septembra 2016, 13:00
Tip redakcii

Herci Dominika Kavaschová (27), ktorú diváci môžu poznať zo seriálu Chlapi neplačú, a jej priateľ Lukáš Dóza (29) si užívali posledné slnečné dni.

Herci Dominika a Lukáš tvoria pár viac ako sedem rokov.

Herci Dominika a Lukáš tvoria pár viac ako sedem rokov.

Autor: instagram

Herečka je po boku Lukáša Dózu šťastná viac ako sedem rokov. Zaobstarali si spoločné bývanie, ale do svadby sa nehrnú. Netaja sa, že čo sa týka sobáša, sú na rovnakej vlne a k šťastiu im to nechýba. 


Herci Dominika a Lukáš tvoria pár viac ako sedem rokov.

Foto: instagram

Lukáš sa nám priznal, že už túži po dieťati, ale keďže Dominika je len necelé tri roky v divadle, nechce ju o nič ukrátiť. Posledné teplé dni tohtoročných letných divadelných prázdnin využila herečka na relax.


Lukáš si pre pekné opálenie pozahýbal časti plaviek, čím len zvýraznil, v akej je forme.

Foto: instagram

Možu jej závidieť

Mnohé známe tváre sa kúpaliskám v hlavnom meste vyhýbajú, ale táto dvojica je výnimkou. Milenci si nepotrpia na luxusnejšie rezorty v blízkom Rakúsku či Maďarsku, užiť si vedia aj so skromnejšími službami. Dominika si na obed dopriala klasické kúpaliskové jedlo - párok v rožku.


Takto vyzerá herečka v bikinách...

Foto: instagram

Kým ona na deke obedovala, Lukáš sa naplno venoval opaľovaniu. Najväčším prekvapením bolo, akú figúru herec predviedol. Málokto totiž tušil, že Lukáš pod oblečením skrýva vyšportovanú postavu.

 
Autor: GR 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vyzlečení a šťastní: Frajeri Kavaschová a Dóza odhalili svoje sexi telá
GR