Vzťah Šebovej a Kubovčíka v ohrození? Herečku očaril podnikateľ

01. marca 2015, 06:00
Tip redakcii

Zuzana Šebová (32) priznáva, že najznámejší slovenský otecko a podnikateľ Boris Kollár ani ju nenechal chladnou.

Zuzana a Michal Kubovčík randia spolu už tri roky.

Zuzana a Michal Kubovčík randia spolu už tri roky.

Autor: Vlado Anjel

Na úspech si počkala. Napriek tomu, že na obrazovke aj v divadle sa objavuje už roky, až teraz nadišla jej chvíľa. Nenápadná herečka s krásnymi hustými vlasmi, na ktoré je zvlášť pyšná, dostala do popredia a priazne divákov charakter typickej slovenskej afektovanej pipinky Cuky. Asi každý pozná zo svojho okolia podobné slečny a za dokonalé stvárnenie jednej z nich vyslovil Zuzane Šebovej uznanie aj znalec ženských charakterov Boris Kollár.


Podnikateľ Boris Kollár ocenil komediálny talent Zuzany Šebovej aj Peti Polnišovej. S herečkami mu bolo príjemne, rovnako aj im s mnohonásobným oteckom.
FOTO: TV Markíza

Debata iba o nákupoch a skrášľovacích kúrach v reálnom živote nie je herečke veľmi blízka. Na rozdiel od komediálnej postavy Cuky, ktorá by do ruky nezobrala nič, čo nie je z Rakúska, Zuzana je spokojná s domácim tovarom. „Celkom nerozumiem tomu, keď mi ľudia hovoria, že si mám napríklad do Thajska zobrať prázdny kufor, že sa tam výborne nakupuje. Jasné, že je to tam lacné, ale čo urobím s vecami, ktoré mám doma?“ zamýšľa sa so smiechom Zuzana. Ani nad úpravou zovňajška, na rozdiel od parodovanej postavy, nikdy nepremýšľala. „Viem si vážiť to, že vôbec som, že som zdravá a žijem v krajine, kde nie je vojna, teda zatiaľ. Strašne sa bojím bolesti, takže o žiadnych zákrokoch ani neuvažujem. Klobúk dolu pred tými, ktoré tam chodia samy od seba, fakt! Ale musím sa priznať, že som vďačná osudu a celkom aj pyšná, že mám husté vlasy,“ hovorí herečka.


Zuzana a Michal Kubovčík tvoria pár i v súkromí.
FOTO: TV JOJ

Boris je skvelý

Komediálne úlohy prischli Zuzane najmä na televíznych obrazovkách a dobrú náladu od nej ľudia očakávajú na každom kroku. „Istým spôsobom je moja povinnosť usmievať sa a byť veselá,“ smeje sa. Okrem postavy krásnej krčmárky Terezy z Hornej Dolnej si status vtipnej herečky vyslúžila aj úlohou v Kredenci, kde, okrem iných, s Petrou Polnišovou parodujú aj spomínané slovenské pipky Cuky a Luky. Ktorá je ktorá donedávna netušili ani umelkyne, preto si mená obľúbených slečien spravodlivo pridelili samy. V jednej z častí šou sa medzi ne zaplietol aj lámač ženských sŕdc Boris Kollár. „Bol perfektný, úplne super. Keď sme mu išli zaspievať pesničku, ktorá bola tak trochu o ňom, obávali sme sa, že nás s tým niekam pošle. Ale on iba mávol rukou so slovami, že aj horšie sa mu ešte môže stať. Bolo super, že nemal problém vystreliť si sám zo seba. Priznal, že sa mu páči, ako s Peťkou hráme Cuky Luky, a čudoval sa, ako môžeme vedieť tie baby tak skvele napodobniť, keď nežijeme taký život,“ opisuje opäť so smiechom nakrúcanie s mnohonásobným otcom. Sám Boris Kollár by mohol herečkám dávať hodiny parodovania bratislavských krásavíc, veď okolo neho sa točia desiatky podobných typov.


Aj keď Zuzana nepatrí medzi neznáme tváre, herecký úspech oslavuje až teraz. Ako krčmárka z Hornej Dolnej aj ako Inči v Paneláku.
FOTO: TV Markíza

Vzťah na pľaci

V súkromí tvorí Zuzana pár s Michalom Kubovčíkom. Hrajú v seriáloch Panelák, Horná Dolná aj v šou Kredenc. Herečka úprimne priznáva, že s nikým jej ešte tak dobre nebolo. „Sme spolu tri roky, nepociťujem žiadny stereotyp a stále si vážime chvíle, keď sme spolu. Veľa sa smejeme, rozprávame, sme k sebe veľmi úprimní a to sa mi na tom páči najväčšmi. Je to pre mňa to najhlbšie, čo som doteraz zažila, Miško je veľmi vzácny a prešli sme už veľký kus cesty, najmä čo sa týka odhaľovania svojich plusov a mínusov,“ prezrádza Zuzana tentoraz už celkom vážne a dodáva: „V posledných rokoch mám asi najväčšiu kontrolu nad svojím životom. Nebolo to vždy takto, ale asi je za tým vývoj a dospievanie. Niektorým veciam, ktorými som prešla, už konečne rozumiem, týka sa to vzťahových záležitostí, odpúšťania a podobne.“


Michal Kubovčík
FOTO: TV Markíza

 
Autor: ŠARM/Martin Korbašová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vzťah Šebovej a Kubovčíka v ohrození? Herečku očaril podnikateľ
ŠARM/Martin Korbašová