Zabudnutý spevák Lobo je späť. Vracia sa s TWiiNSKAMI i Kollárovou dcérou

24. marca 2014, 12:15
Tip redakcii

Spomínate si ešte na speváka jordánskeho pôvodu Loba, ktorý v pesničke vyznal lásku Zuzane, či naopak hľadal pomocou skladby svoju lásku? Vyzerá to tak, že spevák sa usiluje vrátiť na hudobnú scénu. Lobo Ismail prichádza po siedmich rokoch s novým klipom, do ktorého povolal i TWiiNSKY i dcéru Borisa Kollára.

Spevák Lobo sa vracia po siedmich rokoch. Do klipu povolal i TWiiNSKY a Kollárovu dcéru Vanessu (v ružovom tričku).

Spevák Lobo sa vracia po siedmich rokoch. Do klipu povolal i TWiiNSKY a Kollárovu dcéru Vanessu (v ružovom tričku).

Autor: Archív

Ak si pamätáte na letné hity ako Ty si moja láska (2007), Suzanna, či Meniny, tak vám určite nemusíme predstavovať jordánskeho speváka Loba. Vďaka nim sa zviditeľnil po celom Slovensku, kde žije už desať rokov.

Po 7-ročnej pauze prichádza tento spevák s novým klipom, ktorý natáčal na kde inde ako na slnečnom Miami. Jeho výroba stála viac ako 10-tisíc eur. Lobo stavil aj na známe tváre, keď do pesničky povolal sesterské duo TWiiNS. Okrem dvoch krások Nízlových, si v klipe zahrala i nevlastná dcéra Borisa Kollára Vanessa Krištufková.

A práve Boris Kollár, ktorý vlastní vilu na Miami sa pričinil o vznik klipu, keď na nakrúcanie niektorých scén požičal aj svoju luxusnú loďku.

Lobo a jeho nový klip Let´s Dance

Súčasťou klipu je aj jednoduchá choreografia, ktorú si môže každý zatancovať. Leto sa blíži, tak sa nechajte unášať letnou, pozitívnou atmosférou, ktorá z klipu priam srší. Lobo strávil na Miami viac ako dva mesiace a okrem nového klipu priniesol aj veľa nových tanečných skladieb, takže milovníci letných hitov sa majú na čo tešiť. Otázkou však zostáva, či aj dnes ešte niekoho zaujme.

Lobo - Ty si moja láska

Lobo - Meniny

Lobo - Suzanna

 
Autor: Pluska.sk/akm 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Zabudnutý spevák Lobo je späť. Vracia sa s TWiiNSKAMI i Kollárovou dcérou
Pluska.sk/akm