Záhadný odkaz Nikodýma: Ktorej žene venoval slová plné lásky?

16. marca 2016, 13:00
Tip redakcii

Moderátor Martin Nikodým (45) sa nám nečakane priznal, že je opäť zamilovaný. A hoci by sa mohlo zdať, že do života mu vstúpila celkom nová žena, jeho slová hovoria o opaku. Všetko totiž nasvedčuje tomu, že bojuje o záchranu svojej rozpadnutej rodiny. Vrátil sa späť k bývalej?

Martin s partnerkou Martinou v časoch, keď tvorili šťastný pár.

Martin s partnerkou Martinou v časoch, keď tvorili šťastný pár.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Július Dubravay

Uplynulý rok bol pre moderátora naozaj búrlivý. V máji 2015 mu priateľka Martina porodila syna a už o pár mesiacov neskôr sa na verejnosť dostali informácie o tom, že sa po troch rokoch rozišli. Odlúčenie priznala aj samotná blondínka.

„Čo povedať? Som spokojná s tým, čo je. Veci sa neustále menia a každý deň je lepší a lepší… Spadol mi balvan z krku…“ napísala si vtedy na sociálnej sieti. No ako neskôr priznala, už dlhšie mali problémy a spolu vlastne ani nikdy nežili. Nikodým však svojho syna pravidelne navštevoval.


Blondínka na staršej fotke so synom Martinkom.
Foto: Šarm/Michal Šebeňa

A zdá sa, že práve malý Martinko bol dôvod, pre ktorý boli jeho rodičia stále v kontakte, čo zjavne vyústilo do toho, že si k sebe dvojica opäť našla cestu. Svedčí o tom aj odpoveď na otázku, či má po svojom boku nejakú partnerku. „Budem sa snažiť byť v tejto otázke trošku záhadný. Áno, cítim v sebe lásku. K žene, k deťom, ale nechcem ešte predbiehať,“ snažil sa zatĺkať moderátor, ktorý sa plánoval vyhnúť aj ďalšej odpovedi.

Je tou záhadnou ženou jeho expartnerka Martina? „Tým už by som zbytočne odpovedal. Veľmi si prajem, aby veci, ktoré majú byť, tak nech sú. A ktoré nemajú byť, tak teda nech definitívne nie sú, ale na to, aby som vedel, že nemajú byť, sa pokúšam urobiť ešte veľmi veľa pre to, aby som to zistil,“ reagoval moderátor, ktorého slová znejú dosť zamotane, no on ich bez problémov zopakoval.

„Som pripravený prijať veci, ak nemajú byť, ale chcem urobiť všetko pre to, aby som si bol istý, že som urobil všetko pre to, aby som si to nevyčítal, že nie som,“ dodal na záver Nikodým, ktorý informáciu o tom, že sa snaží vrátiť späť k matke jeho najmladšieho syna, vôbec nepoprel. Iba sa záhadne usmial.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/di 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Záhadný odkaz Nikodýma: Ktorej žene venoval slová plné lásky?
Plus JEDEN DEŇ/di