Zamilovaná Adela Banášová sa riadne rozšupla: Vinczemu dáva dôvod na žiarlenie

11. novembra 2016, 06:00
Tip redakcii

Moderátorka Adela Banášová (36) už niekoľko mesiacov žiari ako nikdy predtým. Dôvodom je jej nová láska, markizácky moderátor Viktor Vincze (25), s ktorým randí od júna tohto roku. Pred kamerami mu však laškuje s cudzími chlapmi.

Adela Banášová počas moderovania Chart show. Pred kamerami balila cudzích chlapov.

Adela Banášová počas moderovania Chart show. Pred kamerami balila cudzích chlapov.

Autor: TV MARKÍZA

Adela balí každého, kto jej príde do cesty?! V stredajšom vydaní markizáckej zábavnej šou Chart show bolo témou rebelstvo. Medzi účinkujúcimi sa vystriedali traja bývalí superstáristi Robo Mikla, Miro Šmajda i Lukáš Adamec, ktorých táto moderátorka pozna aj osobne. Po tom, ako Mikla odspieval pesničku Rebel Yell od Billyho Idola, Adela nezabudla komentovať jeho rebelstvo, ktorým vynikal aj počas účinkovania v SuperStar a dokonca pred kamerami priznala, že sa jej páči. A aby toho nebolo málo, dokonca sa netají tým, že v Chart show balí každého muža. 


Adela Banášová sa nezdá. 

FOTO: TV MARKÍZA


Adela Banášová to pri Miklovi povedala na plné ústa: Ty máš fakt niečo do seba.

FOTO: TV MARKÍZA

"Mne to je už hlúpe. Ja mám pocit, že tu balím každého, kto sem príde. Ale ty fakt máš niečo do seba, Robo, to sa nedá poprieť, aj tie tetovania, no ty máš jednoducho také zverské niečo v sebe," šokovala Adela svojou úprimnosťou. A to bol iba začiatok... Neskôr prišiel na pódium Lukáš Adamec. Po vystúpení spovedala Adela aj jeho a zamilovaná blondínka si s ním dokonca po nakrúcaní akoby dohadovala rande. Keď toto počul jej frajer Vincze, musel iba zalarmovať rukami.


Lukáš Adamec a Adela Banášová.

FOTO: TV MARKÍZA

"To je také príťažlivé," reagovala pohotovo Adela, keď sa jej Lukáš Adamec priznal, že svoje rebelstvo niekedy nevie ovládať. "Choď sa ty osušiť (Lukáš bol poriadne spotený po svojom vystúpení, pozn. red.) a po robote sa stretneme," zahlásila Adela. 


Adela laškovala aj s Mirom Šmajdom.
FOTO: TV MARKÍZA

V závere show sa predstavil spevák Miro Šmajda s pesničkou Paranoid od Ozzyho Osbourna. Banášovú zaujali jeho krátke vlasy, ktoré si ostrihal ešte na Vianoce 2014. "Veľmi ti to pristane, ale viem, že tebe nejde o vlasy. Ale už tu, myslím, príliš obťažujem mladých mužov, už sa nebudem k tomu vyjadrovať," vtipkovala moderátorka a ukončila tak svoje laškovanie s troma chlapmi počas jedného vydania tejto relácie.


Zamilovaná Adela pri Vinczem úplne žiari, napriek tomu nemá problém skladať komplimenty iným chlapom.
FOTO: Archív

 
Autor: akm 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Zamilovaná Adela Banášová sa riadne rozšupla: Vinczemu dáva dôvod na žiarlenie
akm