28.05.2018
Meniny má Viliam

Zamilovaná Martinka z Turca v bielom: Aj tak sa nevydám!

25.09.2012 06:00|Zdroj: Plus JEDEN DEŇ/MIROSKLAVA DÍLEROVÁ
Martinka z Turca pred časom exkluzívne pre Plus JEDEN DEŇ priznala, že má nového chlapa a nebráni sa ďalšiemu dieťaťu. Známu módnu ikonu sme pristihli, ako počas nákupov neodolala a vyskúšala si svadobnú róbu. Chystá azda nejakú radostnú udalosť?
Ako nevesta: Martinke sa šaty páčili, nad svadbou však zatiaľ ohŕňa nos.
Foto: ROBO HOMOLA/Plus JEDEN DEŇ

„Nie!“ reagovala Martinka okamžite. Biele šaty, ktoré si počas našej návštevy skúšala len tak pre radosť, ju vraj poriadne vystrašili. „Ani ako decko som nikdy nesnívala o svadbe. Už som s jedným chlapom žila trinásť rokov a nad svadbou sme neuvažovali. A na čo sa brať, keď sa ľudia potom rozvedú?“ použila známy argument.


Foto: ROBO HOMOLA/Plus JEDEN DEŇ

Bábätku sa nebráni

Aj s najnovším frajerom Martinom (32) z Novej Dubnice plánuje žiť Martinka nadivoko. Jej mame sa však zať nepozdáva. „Asi preto, že je z veľkej diaľky. Mama by bola najradšej, keby som išla bývať k nemu, ale mne je v Martine dobre. Možno sa dohodneme a on ostane bývať u mňa,“ rozmýšľa nahlas. Martinka sa netají, že by s Martinom chcela mať štvrté dieťa. Sníva o dievčatku.

Obsah, ktorý sa nachádza v tejto časti, nie je možné zobraziť v mobilnej verzii. Pozrite si prosím článok na plnej verzii www.pluska.sk


S frajerom Martinom: Martinka s ním chce mať ďalšie dieťa.
Foto: ROBO HOMOLA/Plus JEDEN DEŇ

 Dvoch chlapcov už mám, ďalšia baba by bola lepšia,“ prezradila nám. V poslednom čase vraj začala uvažovať aj nad menami! „Keby to bol predsa len chalan, bol by to Drahuš. Babe by som dala nezvyčajné meno,“ povedala tajomne.

 

 

Zamilovaná Martinka z Turca v bielom: Aj tak sa nevydám!
Plus JEDEN DEŇ/MIROSKLAVA DÍLEROVÁ