Zamilovaný Cmorik o Partlovej: Čo na Mirke milujem

17. októbra 2012, 10:33
Tip redakcii

Je to ozaj láska! Keď denník PLUS Jeden deň odhalil pred pár mesiacmi vzťah speváka Petra Cmoríka (32) a Mirky Partlovej (27), ani jednému nebolo príliš do reči. Dnes sa však karta obrátila a zamilovaný spevák otvorene prezradil, čo ho na partnerke priťahuje najviac.

Mirka a Peter: Podľa Cmoríka varí naozaj chutne.

Mirka a Peter: Podľa Cmoríka varí naozaj chutne.

Autor: EMIL VAŠKO/PLUS Jeden deň, archív

Zamilovaný párik už počas leta stihol jednu letnú dovolenku. "Boli sme a pôjdeme a pôjdeme do zahraničia," povedal tajnostkárky Cmorik, ktorý sa svojej krásnej partnerky zrejme neviem nabažiť. V dobe, keď ju uvidel prvýkrát mu zrejme doslova vyrazila dych.

"To vám nemôžem povedať, lebo to je nepublikovateľné," prezradil Peter, čím ho okúzlila krásna herečke so smiechom a dodal:"Pre mňa je to očarujúca žena a mám ju rád. A čo na Partlovej najviac miluje?

"Celkovo, keď vidím človeka, oči, ústa... Žena musí niečo vyžarovať a to Mirka vyžaruje. Musí byť zjav, potom musí mať duševné vlastnosti, ktoré mi imponujú," opísal s láskou v očiach.

Hovorí sa, že láska prechádza cez žalúdok a zrejme to platí aj u tejto prominentnej dvojice. "Na prvý pohľad nezistíte, či chutne varí, ale mysli si, že Mirka varí naozaj dobre,"ukončil.

 
Autor: Pluska.sk/ln 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Zamilovaný Cmorik o Partlovej: Čo na Mirke milujem
Pluska.sk/ln