Zdrvená Zuzana Haasová: Predčasný pôrod bábätko neprežilo!

10. júla 2013, 01:00
Tip redakcii

Už o pár týždňov sa mala druhýkrát stať mamou. Stále usmievavú herečku Zuzanu Haasovú (32) však bolestne zasiahol krutý osud. O vytúžené bábätko, na ktoré sa s partnerom tak veľmi tešili, prišla v ôsmom mesiaci tehotenstva.

Obľúbená herečka Zuzana Haasová prišla o bábätko.

Obľúbená herečka Zuzana Haasová prišla o bábätko.

Autor: ROBO HOMOLA/Plus JEDEN DEŇ

Dieťatko sa začalo pýtať na svet predčasne. Po namáhavom pôrode sa ho lekári snažili zachrániť, ale márne. Herečka túto tragédiu pre médiá potvrdila, o bolestnej záležitosti, ktorá zasiahla aj jej dcérku Romanku (8) a partnera Martina (30), však viac hovoriť nechce.

Ešte pred dvoma týždňami Zuzana denníku Plus JEDEN DEŇ porozprávala, že tehotenstvo zvláda výborne. Na pôrod sa veľmi tešila, dokonca mala už pre dieťatko vymyslené aj mená.

„Postupne už chystám aj výbavičku, zatiaľ mám len základné veci, to ostatné bude improvizácia,“ povedala nám vtedy herečka. Žiaľ, vysnívané bábätko už nikdy neobjíme. Zuzanino tehotenstvo už od samého začiatku sprevádzali komplikácie.

Keďže už 24 rokov ju trápi silná cukrovka, musela všetky veci dôkladne plánovať a konzultovať s lekármi. Tí jej museli nastaviť špeciálne dávky inzulínu a musela častejšie chodiť na kontroly. Kvôli bábätku však bola ochotná pretrpieť čokoľvek.

Informáciu priniesol denník Nový Čas.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/pit 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Zdrvená Zuzana Haasová: Predčasný pôrod bábätko neprežilo!
Plus JEDEN DEŇ/pit