Známe slovenské celebrity: Prečo sa nenávidia?!

23. októbra 2013, 00:00
Tip redakcii

Muži, peniaze, krása a kariéra. To sú najčastejšie dôvody, pre ktoré si mnohé známe tváre už roky nevedia prísť na meno.

Zuzana Fialová, Denisa Mendrejová a Linda Rezešová.

Zuzana Fialová, Denisa Mendrejová a Linda Rezešová.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/ROBO HOMOLA, Ján Zemiar

Nie je žiadnym tajomstvom, že na slovenskej mediálnej scéne sa pohybujú ľudia, ktorí sa navzájom, jemne povedané, veľmi nemusia. Či už sú za ich nezhodami osobné alebo pracovné spory, väčšina z nich sa snaží tváriť, akoby o nič nešlo.

Tajomstvo Mórovej kuchyne


Zuzana Fialová a Diana Mórová.

Rivalita medzi herečkami Zuzanou Fialovou (39) a Dianou Mórovou (42) mala vzniknúť na javisku, čo sa prenieslo aj do osobných vzťahov. Fialová neznášanlivosť voči Mórovej vytrvalo zatĺka, no Didi už v minulosti nepriamo potvrdila, že medzi nimi nie je všetko s kostolným poriadkom.

„To, čo je v kuchyni, to je medzi nami a nepatrí to von,“ naznačila Mórová v jednom z rozhovorov.

Neprehryzla zásnuby


Petra Krištúfková a Linda Rezešová

Bratislavský podnikateľ Boris Kollár (48) bol jablkom sváru medzi bývalou modelkou Lindou Rezešovou (35) a Petrou Krištúfkovou (40), s ktorou má milionár dcéru Ester (8). Plavovláska nemohla prehryznúť, keď známy multiotecko požiadal Rezešovú v apríli 2008 o ruku.

„Krištúfková zničila každý Borisov vzťah zlými intrigami. Nemôže prežiť nikoho v jeho blízkosti,“ posťažovala sa otvorene Rezešová. Prominentný párik sa zosobášil v Las Vegas, no svadba nebola právoplatná, lebo Rezešová bola vydatá za Júliusa Rezeša (42).

Páčil sa im ten istý chlap


Denisa Mendrejová a Simona Brnová Slobodníková

Kamarátsky vzťah modeliek Denisy Mendrejovej (26) a Simony Brnovej-Slobodníkovej (28) mal narušiť podnikateľ Andrej Brna (31), ktorý podľa našich informácií istý čas randil aj s Mendrejovou.

„To, že sa spolu nestretávame, neznamená, že máme medzi sebou nejaký konflikt. Obe máme svoje rodiny, tak žiadna nenávisť medzi nami nie je,“ tvrdí Denisa, ktorá si napokon „klofla“ dediča milionárskeho impéria Slavomíra Hatinu ml. (38). Brna sa oženil so Simonou, s ktorou má dvoch synov.

Rodinná trauma


Kamila Magálová a Marián Slovák

Najznámejší slovenskí hereckí súrodenci Kamila Magálová (62) a Marián Slovák (64) si nevedia prísť na meno už štvrťstoročie. Nezhody nastali po rozvode rodičov, keď otec opustil mamu a založil si novú rodinu.

Hoci obaja súrodenci na otca zanevreli, Kamila otca na sklonku života doopatrovala, s čím sa Marián nedokázal zmieriť. Magálová priliala olej do ohňa aj vtedy, keď predala byt po starých rodičoch a chorú babičku umiestnila do ústavu. „Kamilu som odstrihol zo svojho života, akoby už ani nebola moja sestra,“ povedal vtedy nahnevaný herec.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/dv, dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Známe slovenské celebrity: Prečo sa nenávidia?!
Plus JEDEN DEŇ/dv
dd