Zuzana Fialová otvorene o manželstve: Žila so psychopatom?!

18. februára 2015, 12:00
Tip redakcii

Obľúbená herečka sa v otvorenom rozhovore pre týždenník Báječná Žena priznala, že druhýkrát by sa za svojho exmanžela Petra Matulíka nevydala. Čo šokujúce prezradila o svojom manželovi?

Bojí sa Zuzana Fialová  exmanžela?

Bojí sa Zuzana Fialová exmanžela?

Autor: Ján Zemiar, archív

Herečka Zuzana Fialová (39) si v minulosti až dvakrát začala s tým istým mužom. Po tom, čo sa s otcom svojho syna rozviedla, sa s ním pred niekoľkými rokmi dala znovu dokopy. Napriek tomu, že žila s človekom, ktorý má násilnícke sklony, mu bola schopná dať dvakrát šancu.

Podľa jej posledných slov to však vyzerá, že herečka zistila, koho mala pri sebe a priznala, že v takýchto prípadoch niet cesty späť.

Má poriadnu guráž, máloktorá žena totiž vstúpi do tej istej rieky dvakrát. Zuzane Fialovej sa takýto kúsok podaril pred niekoľkými rokmi, keď oznámila zásnuby so svojím bývalým manželom Petrom Matulikom. Hoci mala vtedy dvojica už jeden neúspešný pokus za sebou, skúšali to znova.

V tom čase začala s otcom svojho syna Dávida stavať aj rodinný dom. Po druhých zásnubách v roku 2008 sa však druhá svadba nakoniec nekonala. Čoho sa Zuzana obávala?

Jej bývalý manžel má totiž na konte nepríjemné incidenty z minulosti, keď dokonca napadol aj fotografa pred ich domom. Ten vtedy musel kvôli tržným ranám ísť na pohotovosť. Možno práve pre svojráznu povahu svojho exmanžela si Fialová nakoniec ďalší sobáš s ním rozmyslela. „Naučila som sa, že mi je lepšie, keď nie som vydatá,“ prezradila herečka v rozhovore pre týždenník Báječná žena.

Priznala, že sú situácie, keď by nebola ochotná vstúpiť dvakrát do tej istej rieky. „Napríklad so psychopatom, s človekom, ktorý vás týra alebo nemá pod kontrolou vlastné bytie a emócie, do vzťahu netreba vstupovať vôbec. Nieto ešte druhýkrát,“ povedala Fialová.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/red 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Zuzana Fialová otvorene o manželstve: Žila so psychopatom?!
Plus JEDEN DEŇ/red