Zuzana vychudnutá na kosť: Takto sa trápi pre Cinkotu

22. októbra 2014, 10:00
Tip redakcii

Manželka Dušana Cinkotu (44), ktorý si odpykáva osemročný trest za drogovú trestnú činnosť, stojí pri hercovi v dobrom aj v zlom a v ružomberskej väznici ho pravidelne navštevuje.

Trápi sa: Problémy  v manželstve sa prejavili aj  na Zuzkinej vychudnutej  postave.

Trápi sa: Problémy v manželstve sa prejavili aj na Zuzkinej vychudnutej postave.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/EMIL VAŠKO

Denníku Plus JEDEN DEŇ sa podarilo získať fotografie Dušanovej manželky Zuzany (28), ktorá sa v piatok poobede objavila na čerpacej stanici v Dolnej Strede.

Išla navštíviť manžela do väzenia? Napriek ťažkej životnej situácii sa Zuzana Cinkotová neotočila manželovi chrbtom a dodnes sa drží toho, čo si pred šiestimi rokmi sľúbili.

Zuzka sa počas týždňa zdržiava hlavne v Bratislave, kde pracuje a zároveň aj žije v prenajatom byte, no často odbieha aj do Ružomberka za manželom. Na jednej z takých ciest sme ju stretli aj my.

Mladá brunetka sa v piatok poobede objavila na čerpacej stanici v Dolnej Strede, kde najprv natankovala a potom vyvenčila psíka, ktorý jej robil spoločnosť.

Zdá sa, že brunetka potrebovala plnú nádrž práve kvôli ceste do Ružomberka, vo väzení je totiž častým návštevníkom. Denníku Plus JEDEN DEŇ to potvrdil aj Dušanov blízky kamarát Andy Hryc.

„Samozrejme, že využíva možnosť osobných návštev. Okrem toho mu aktívne pomáha v komunikácii s advokátmi, ktorí sa mu snažia pomôcť,“ vyjadril sa prednedávnom Hryc, ktorý nám naznačil, že manželia toto odlúčenie zvládajú naozaj veľmi ťažko.

„Odpoviem otázkou: Ako môžu dvaja mladí ľudia, ktorí sa majú radi, zvládať situáciu, do ktorej sa nespravodlivo dostali?“ zamyslel sa Andy nad kamarátovým osudom. Herec sa však nevzdáva a čas za múrmi väznice sa snaží stráviť čo najefektívnejšie.

„Väzenie človeka určite zmení, ale najdôležitejšie je to, aby som to obrátil vo svoj prospech,“ povedal v médiách Cinkota. Už začiatkom novembra sa objaví v novom projekte Spoveď, ktorý odvysiela televízia JOJ.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/iff, di 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Zuzana vychudnutá na kosť: Takto sa trápi pre Cinkotu
Plus JEDEN DEŇ/iff
di