Pozrite si, ako sa vášnivo bozkávali farmárky Haklová a Frčková

16. júna 2012, 17:00
Tip redakcii

V súťaži prichádzali často do konfliktu, teraz si prejavujú vrúcne sympatie bozkávaním. Bývalé farmárky Lucia Frčková (27) a Monika Haklová (37) sa na seba vrhli a ich partneri sa tomu len mlčky prizerali.

Divošky: Neskôr jej
do oka padla Lucia.

Divošky: Neskôr jej do oka padla Lucia.

Autor: EMIL VAŠKO/PLUS Jeden deň

Horúce chvíle ponúkli účastníčky farmárskej reality šou Frčková a Haklová v novom rockovom bare v Bratislave. Vášnivo si vymieňali bozky a to priamo pred svojimi mužskými polovičkami – Adamom Kováčom a Martinom Kollárom.

„Na farme to bolo úplne iné, boli sme tam zavretí, bola tam ponorka, nevychádzali sme, ale realita je úplne iná,“ hovorí Haklová, ktorá najprv venovala bozky partnerovi, no s pribúdajúcim časom a pohárikmi si ako cieľ vybrala čerstvo zaľúbenú Frčkovú. Kováč ani Kollár sa bozkávajúce dámy nesnažili od seba odtrhnúť a scénu si vyslovene užívali. Lulu, ako Adam svoju priateľku volá, sa Monike nebránila a obidve aktérky pôsobili tak, že podobné situácie im nie sú cudzie.


Vášnivá: Na začiatku stačil Monike na bozkávanie partner.
Foto: EMIL VAŠKO/PLUS Jeden deň

Komu fandia?

Bývalé farmárky sa rozhovorili aj o veľkom finále Farmy, ktoré bude v živom prenose v televízii práve dnes. Obe vraj budú jednoznačne držať palce Radovi Spirengovi, ktorý sa v dueli stretne s Tomášom Mrvom. „Po tom, čo som Tomáša určila za farmára týždňa, ma sklamal na plnej čiare a ukázal, aký naozaj je. Takže dúfam, že vyhrá Rado,“ vyjadrila sa Monika. „Predtým som držala palce Tomášovi, ale budem fandiť Radkovi, ktorý mi je teraz srdcu bližší,“ súhlasí aj Jana.

 
Autor: PLUS Jeden deň/mm,af 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Pozrite si, ako sa vášnivo bozkávali farmárky Haklová a Frčková
PLUS Jeden deň/mm
af