Bujarý farmársky večierok: Trojnásobná matka Haklová ukázala prsia

20. júna 2012, 08:00
Tip redakcii

Bývalí farmári si predvčerom vyrazili na párty do centra Bratislavy. S pribúdajúcim alkoholom sa však neškodný žúr zmenil na nechutné orgie!

Sú pravé? : Frčková skúmala
Haklovej prsia

Sú pravé? : Frčková skúmala Haklovej prsia

Autor: MICHAL SMRČOK/PLUS Jeden deň

V podniku najviac vyvádzala zadaná Monika Haklová (37) a súťažiaca z Farmy 1 Monika Hrajnohová (23). Haklová po boku s partnerom Martinom Kollárom bez hanby ukazovala odhalené prsia Radovi Spirengovi a Martinovi Kucekovi. Neskôr dráždila vášnivými bozkami s farmárkou Luciou Frčkovou (27), ktorá jej zdvihla šaty.

Ťažko odhadnúť, či jej partner rukou v rozkroku zachraňoval situáciu, alebo nechcel ostať mimo hry a radšej sa zapojil. Hrajnohová to zas roztočila so Spirengom. Dvojica na tanečnom parkete simulovala sex. Hrajnohová sa odviazala aj s Romanom Olachom, ktorý jej asistoval pri pózach s holým zadkom.

„Šok som prežila, keď som ho raz na zábave videla tancovať pri tyči. Nemal by piť ten môj syn,“ povedala nám Olachova mama, ktorá našťastie ešte nevidela fotky z posledného žúru. „Bolo to divoké,“ smiala sa Hrajnohová, keď sme sa jej pýtali, či to „trochu“ neprehnali.

Podobne reagovala Haklová. „My sme si v rámci slušnosti vyhodili z kopýtka.“ Zvrhlá šou šokovala aj okoloidúcich. „Možno to bolo naposledy, čo sa videli a chceli sa vidieť v médiách. Mohol to spôsobiť aj alkohol,“ tvrdí sexuologička Danica Caisová.


Foto: MICHAL SMRČOK/PLUS Jeden deň

 
Autor: PLUS Jeden deň/ln 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Bujarý farmársky večierok: Trojnásobná matka Haklová ukázala prsia
PLUS Jeden deň/ln