Farmárov čaká živelné prekvapenie: Máziková to roztočí na statku!

16. mája 2012, 13:00
Tip redakcii

Taký prievan ešte na Záhorí nebol! Na farmársky statok totiž podľa našich informácií smeruje energická speváčka Eva Máziková (62). Farmárov tak čakajú bujaré chvíle s bujarou dámou z Bavorska.

Máziková:
V reality šou
s ňou bude veselo!
Speváčkine fotky
z Farmy nájdete
v piatkovom TV
magazíne PLUS
Jeden deň.

Máziková: V reality šou s ňou bude veselo! Speváčkine fotky z Farmy nájdete v piatkovom TV magazíne PLUS Jeden deň.

Autor: Tv Markíza

Ústa otvorené dokorán, hlasivky bežiace nonstop a stelesnený akumulátor dobrej nálady. Eva Máziková je vskutku originál a ten chce využiť Markíza na svojej farme. "Speváčka prijala ponuku od televízie a balí kufre. Už v piatok ju mali ubytovať na statku," prezradil nám človek zo štábu.

V Záhorskej Bystrici majú s Mázikovou dobré skúsenosti. Speváčka nezmar účinkovala v štvrtej sérii Let's Dance, kde jej len o chlp ušiel titul kráľovná tanečného parketu. Glanc tanečnej šou však teraz vymení za nehostinnú pustatinu s dojnicami, nosnicami, žiarlivým baranom a agresívnymi somármi na krku.


Nebojí sa práce. Eva do kolektívu hneď zapadla.
Foto: Július Dubravay

„Pôvodne mala účinkovať ako súťažiaca. To však odmietla. Producenti ju opätovne oslovili, aby prišla na Farmu súťažiacich aspoň podporiť. Toto bolo priechodnejšie. Napokon sa rozhodla takúto ponuku prijať,“ prezradil nám Mázikovej manažér Noro Meszároš.

Čítajte viac:

Farma

"Ešte sa presne nevie, ako dlho ju nechajú na Farme. To sa dohodnú na mieste, ale hovorí sa o dvoch dňoch. Blíži sa finále, takže bude bonbónikom projektu, s ktorým sa tvorcovia vyhrali a bavia ich rôzne zvraty," prezradil o zákulisí úspešnej šou náš zdroj. Okrem Mázikovej sú na lazoch v týchto chvíľach už aj ostatní exsúťažiaci.

Speváčka už má nachystaný aj program

„Pripravila im veľa darčekov na úvod aj na záver. Určite im prinesie nejaké rezne a koláče. A myslím, že sa bude aj plakať… Okrem toho súťažiaci zažijú s Evou aj poriadny žúr. Eva im pripraví špeciálny hudobný program a bude sa aj tancovať,“ prezradil pre PLUS Jeden deň Meszároš.

 
Autor: PLUS Jeden deň/rg, kb 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Farmárov čaká živelné prekvapenie: Máziková to roztočí na statku!
PLUS Jeden deň/rg
kb