Exfarmárka Lucia Frčková prežila drámu: Syna jej zachránil Olach

28. mája 2012, 14:00
Tip redakcii

Zamilovaná Lucia Frčková prežila cez víkend poriadnu drámu. Na akcii, kde sa objavila spolu s inými farmármi, sa jej syn zasekol pod konštrukciou pódia. Štvorročného Brooklyna nakoniec zachránil duchaprítomný exfarmár Roman Olach (20).

Vyľakaný Brooklyn: Toho
po záchrannej akcii
utešovala mama
Lucia. Vľavo záchranca Olach.

Vyľakaný Brooklyn: Toho po záchrannej akcii utešovala mama Lucia. Vľavo záchranca Olach.

Autor: PETER MIŠO

Na víkendovej motorkárskej akcii v Haliči neďaleko Lučenca sa objavilo aj zopár vypadnutých súťažiacich z Farmy. Medzi nimi boli aj Lucia Frčková s novou láskou Adamom Kováčom (24). Zábava bola v plnom prúde, no razom sa premenila na drámu.

Čítajte viac:

Farma


NOVÝ OCO: Brooklyna dokázal utíšiť Adam Kováč grimasami.
Foto: Peter Mišo

Medzi hosťami sa totiž začal šíriť detský plač, ktorý vychádzal spod konštrukcie pódia. „Je tam malé dieťa a nevie sa dostať von. Pomôžte mu niekto,“ kričali ľudia z davu. „Veď to je malý Brooklyn,“ zakričal niekto z farmárov. V tom momente sa na smrť vyľakali nielen Lucia Frčková s Adamom, ale aj jej mama Jana (45), ktorá bola tiež na akcii.


ROZRUCH: Syn Lucie Frčkovej všetkých vyľakal, keď sa zakliesnil pod pódiom. Duchaprítomnosť nestratil Roman Olach a Brooklyna vyslobodil.
Foto: Peter Mišo

Vytiahol ho Roman

Duchaprítomnosť nestratil Roman Olach, ktorý vliezol pod konštrukciu pódia a malého Brooklyna spod kopy železa a dreva vyslobodil. Potom ho najskôr utešovala Lucia a po chvíli sa Brooklyna ujal aj Adam. „Našťastie sa nič zlé nestalo. Je to zvedavý chlapec,“ povedal Adam a uplakaného nového syna utešoval grimasami.

 
Autor: PLUS Jeden deň/pem 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Exfarmárka Lucia Frčková prežila drámu: Syna jej zachránil Olach
PLUS Jeden deň/pem