Farmárka Frčková v šoku! Zisťuje, či nie je tehotná

12. mája 2012, 21:17
Tip redakcii

Zdá sa, že Lucia Frčková (27) z Farmy pri dvoch deťoch nekončí. Denník PLUS Jeden deň zistil, že vyzývavá blondínka v týchto dňoch zisťuje, či nie je tehotná. Napriek jasným signálom sa však ku gynekológovi zatiaľ neunúva. Pikantné je, že otec dieťaťa nie je celkom istý!

Lucia
Frčková:
Bude
čoskoro opäť
mamičkou?

Lucia Frčková: Bude čoskoro opäť mamičkou?

Autor: archív L. F.

Náš zdroj zo štábu, ktorý nakrúca reality šou, tvrdí, že Frčkovú počas jej pobytu na Farme obchádzali každomesačné ženské „problémy“. Nepotrebovala ani dámske hygienické pomôcky. Pritom tam bola viac ako dva mesiace a navyše aj dosť pribrala! Mama syna Brooklyna Tobiasa Jozefa a dcéry Sherry Moon Lucy, ktorých má s priateľom Jožom, to nepopiera. „Je pravda, že som to nedostala, ale nebudem sa o týchto veciach baviť,“ povedala nám včera Lucia.

Čítajte viac:

Farma

O dcéru má strach aj jej mama Jana, ktorá nám potvrdila, že o Luciiných problémoch veľmi dobre vie. „Trvá to tri mesiace, posielam ju na vyšetrenie, či je tehotná, alebo má nejakú hormonálnu poruchu. Teraz má však veľa povinností kvôli šou,“ povedala nám Frčková staršia, ktorá myšlienku, že by dieťa mohlo byť od jedného z farmárov, odmieta

„Nesedí to časovo,“ dodala a naznačila, že otcom by mohol byť v prípade Luciinho tehotenstva jej súčasný partner Jozef. Je však známe, že Lucia mala počas reality šou veľmi blízko k Adamovi Kováčovi, ktorý sa do nej dokonca vážne zamiloval! Že by sa na Farme stali medzi nimi dvoma aj veci, ktoré kamery nezachytili? „Nebudem sa k tomu vyjadrovať,“ zatĺkla Frčková mladšia.

 
Autor: PLUS Jeden deň/rg 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Farmárka Frčková v šoku! Zisťuje, či nie je tehotná
PLUS Jeden deň/rg