Lucia Frčková nafotila nové akty: Najskôr vodka, potom fotka

25. mája 2012, 12:00
Tip redakcii

Exsúťažiaca z Farmy Lucia Frčková (27) sa opäť ukázala v Evinom rúchu. Tentoraz už však svoje telo postavila pred objektív hviezdneho fotografa Mária Gottiho.

Lucia
Frčková
nafotila
nové akty.

Lucia Frčková nafotila nové akty.

Autor: MARIO GOTTI

Denník PLUS Jeden deň vám pred časom priniesol sériu šteklivých aktov, ktoré si Lucia amatérsky zhotovila vo svojej spálni. Po vypadnutí zo šou ju už čakala profesionálna ponuka. „Oslovili ma nafotiť akty, čo bol môj sen. Bála som sa, ako to dopadne, pretože som sa po účinkovaní na Farme ešte nedala dokopy. Vlasy aj telo mám zničené,“ priznala nám Frčková.

 
Šteklivý akt Lucie Frčková.
Foto: Mario Gotti

Ponúkol ju vodkou

S výsledkom fotenia je Frčková nadmieru spokojná. „Dostala som ponuku od jedného pánskeho magazínu. Fotili sme v Bratislave od siedmej rána do tretej poobede. Musela som byť uvoľnená a zároveň mať vzpružené telo, čo bolo náročné. Mário ma však ponúkol vodkou, aby som sa uvoľnila. Pózovala som mu aj v topánkach na dlhých opätkoch, ale keďže som na Farme chodila väčšinou v teniskách a gumákoch, odnaučila som sa v nich chodiť a spadla som,“ smeje sa Lucia, ktorá neprezradila, koľko za fotenie zinkasovala. Od mamy Jany ju vraj tiež čakala tajná odmena.

Čítajte viac:

Farma

 
Autor: PLUS Jeden deň/RICHARD GONDA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Lucia Frčková nafotila nové akty: Najskôr vodka, potom fotka
PLUS Jeden deň/RICHARD GONDA