Poznáme finalistov Farmy: Kto preberie štafetu po Járovej?

23. mája 2012, 12:30
Tip redakcii

Najlepší farmári žijú v Trnave a Žiline! Denník PLUS Jeden deň odhalil mená finalistov reality šou Farma. Posledný a rozhodujúci súboj o 50-tisíc eur zvedú Tomáš Mrva (24) a Rado Spireng (39).

Štafetu najlepšieho farmára preberie po playmate Járovej chlap. Bude to Tomaš (vpravo) alebo Rado?

Štafetu najlepšieho farmára preberie po playmate Járovej chlap. Bude to Tomaš (vpravo) alebo Rado?

Autor: TV Markíza

Farma na Záhorí tak už spozná po troch mesiacoch driny a intríg svojho víťaza. Kým však na televíznych obrazovkách bojujú ešte štyria farmári, denník PLUS Jeden deň vie, ktorí dvaja z nich sa dostanú do finále. Tomáš si získal sympatie ostatných farmárov aj televíznych divákov svojou pracovitosťou a Rado prezieravosťou a chladnou hlavou. Kto z nich má väčšie šance na výhru?


Do finále sa dostali dvaja : Rado (druhý zľava) a Tomáš ( tretí zľava).
Foto: TV Markíza

Kým v letnej Farme si sympatie divákov aj súperov získala silikónová playmate Andrea Járová, v zimnej sa výhra 50 000 eur ujde určite mužovi. Denníku PLUS Jeden deň sa podarilo zistiť, že vo finále sa postavia proti sebe Tomáš Mrva a Rado Spireng!

Čítajte viac:

FARMA

Výrečný Tomáš sa dostal do reality šou v prvej várke súťažiacich a hneď si získal sympatie divákov tým, že sa neštítil žiadnej práce. Odmenu za to si vybral kurióznym spôsobom, doprial si sex s konkurentkou Gabrielovou Bullovou. Pre porušenie disciplíny však prišiel trest a Tomáš musel šou opustiť. Bolo to však len dočasné a vrátil sa opäť do hry. Tentoraz za to mohla chyba súperov. Farmárky Monika Haklová a Ľudovíta Mládková sa totiž v šou pobili a televízia Markíza tvrdo zakročila. Nechala obe dámy, nech si to vybavia v spoločnom dueli, po ktorom musela reality šou opustiť Haklová. Namiesto nej sa vrátil práve Tomáš.

Boj o 50-tisíc eur

Na odmenu za výhru v reality šou si však brúsi zuby aj Tomášov súper Rado. Ten prišiel na Farmu v druhej várke súťažiacich a hoci naňho jeho konkurenti spočiatku hromžili, postupne uznali jeho kvality a nového spolubojovníka si obľúbili. Nevyhľadával totiž konflikty a podobne ako Tomáš sa neštítil žiadnej práce.

Na emócie televíznych divákov zaútočil aj nefalšovaným plačom, keď sa snažil ukryť slzy kvôli smútku za synom, ktorý žije s jeho exmanželkou v Amerike. Po tom, čo unikla na verejnosť informácia o menách finalistov, je Markíza vo svojich vyjadreniach veľmi strohá. „Tieto informácie nemôžeme v súčasnosti potvrdiť, dajte sa prekvapiť,“ vyhlásila tajomne hovorkyňa televízie Oľga Dúbravská.

RADOMÍR SPIRENG

 • Vek: 39
 • Stav: rozvedený
 • Počet detí: 2
 • Vzdelanie: stredoškolské
 • Zamestnanie: technický poradca a tlmočník
 • Predchádzajúce povolania: univerzálny obrábač kovov, vojak, pracoval dlhé roky v Amerike vo svojom

TOMÁŠ MRVA

 • Vek: 24
 • Stav: slobodný
 • Počet detí: 0
 • Vzdelanie: stredoškolské
 • Zamestnanie: kuchár
 • Predchádzajúce povolania: kuchár, pizza majster, drevorubač, práce na poliach a v maštali odbore

HLASUJTE!

Šance na výhru sú vyrovnané! Komu by ste dopriali lákavých 50-tisíc eur vy?

Celkový počet hlasujúcich: 1598

 
Autor: PLUS Jeden deň/RICHARD GONDA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Poznáme finalistov Farmy: Kto preberie štafetu po Járovej?
PLUS Jeden deň/RICHARD GONDA