Roztúžené farmárky Monika a Gabika: Slintali z maséra!

12. mája 2012, 14:30
Tip redakcii

V tele im závodili hormóny ako vianočný rýchloobrátkový tovar! Telám kolchozníčok z reality šou Farma Monike Haklovej a Gabike Bullovej sa dostalo kráľovskej starostlivosti. Na záhorácky statok totiž prednedávnom meral cestu chutný masér, ktorý žiadostivým ženám poroztláčal bunkové jadrá vo svaloch.

Gabika Bullová si masáž maximálne užila.

Gabika Bullová si masáž maximálne užila.

Autor: Tv Markíza

Bolo že im hej, keď zočili poriadneho chlapa! Farmárky Haklová aj Bullová nevedeli od radosti, kam z konopy. Vo dverách farmárskej chyži sa im zjavil potetovaný masér s rukami rozcvičenými dosiahnuť ich slasť. Obidvom bojovníčkam o 50tisíc eur sa okamžite pregúlali oči a bleskovo skončili hore bez na masérskom stole.

Dva a pol mesiaca som bez sexu. Tak si to vieš predstaviť, aké mám hormóny splašené," vybafla na maséra Monika a zavrtela zadočkom. Pikantná poznámka zrejme skúseného profesionála nezaskočila a nadhodenej témy sa razom chytil. "Však to tu nie je zakázané, nie?" načal prvky koketérie. Haklová s úškrnom zakontrovala. "Tak nie je to tu zakázané…"


Háklovej hormóny boli z maséra úplne splašené.
Foto: Profimedia.sk

Štebotajúcu dvojicu mohla tromfnúť už len dvojnásobná slobodná matka Gabika Bullová. A veru tak aj urobila! Ruky a výzor junca nebol totiž proti srsti ani jej. "Máš kerky, to sa mi ľúbi. To je najlepšie - masáž pred sexom," rozbalilo s plnou dávkou ostrieľaná čašníčka.

Keďže chvíľu ostalo pri trecom akte končatín, zadočku a kožou obtiahnutého skeletu ticho, Bullová sa pripravovala na ďalší pokus. Masér ju ale predbehol. "Aké veľké prsia si si nechala spraviť?" opýtal sa. "Chceš si chytiť? Déčko," smiala sa Gabika. Chlap však farmárku neopáčil, odrobil a z miestnosti s ružovými záclonami a mihotajúcimi sa sviečkami zutekal.

V roztúžených roľníčkach zanechali príjemné chvíle hlboké stopy. "To má najradšej, keď ma chytá za riť. Ja som si ešte želala, aby ti masér zostal cez noc. Úplne ma rozpálil," rozplývala sa ešte niekoľko hodín po masáži Gabika.

 
Autor: Pluska.sk/Richard Gonda 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Roztúžené farmárky Monika a Gabika: Slintali z maséra!
Pluska.sk/Richard Gonda