Vyhodená Haklová si po biede na farme užíva luxusnú vilu

31. mája 2012, 10:06
Tip redakcii

Bývalú farmárku Moniku Haklovú (37) sa ostatní snažili vyhodiť počas celej šou. Napriek tomu to dotiahla ďaleko a priala si vyhrať. Jej vyradenie bolo vraj nespravodlivé...

Život na Farme bol pre Moniku Haklovú bojom o prežitie.

Život na Farme bol pre Moniku Haklovú bojom o prežitie.

Autor: MATEJ KALINA, Plus Jeden deň

Monika si spočiatku myslela, že na statku strávi pár dní, trochu sa zviditeľní a pôjde domov. Neskôr ju to tam za- čalo baviť a jej hra sa zmenila na jasný cieľ, dostať sa do finále. O možnosť vyhrať však prišla pre údajné fyzické násilie.

„Opili sme sa a Ľuda začala nadávať na nás, starých farmárov. Vymenili sme si názory a ona mi dala facku,“ posťažovala sa nám.

Žije si ako kráľovná

Haklová po návrate z reality šou však nemá za čím smú- tiť. Na rozdiel od zanedbané- ho statku si teraz užíva luxus vily v Rakúsku, kde žije s partnerom Martinom Kollárom, rodičmi a so svojimi troma deťmi. „Išli sme tam hlavne kvôli pokoju a prírode,“ vysvetľuje Kollár s tým, že pri dome je veľká záhrada, ktorú si užijú najmä ich deti.

Snúbenci vlastnia aj karavan, ktorý využívajú na časté dovolenky pri mori. S upratovaním veľkého domu im dokonca pomáha vlastná chyžná.

Na Farmu by sa hneď vrátila

Na adresu Haklovej mnohí z  jej súperov nešetrili kritikou. Bola vraj falošná. Počas nedávnej akcie v Haliči sme však na vlastné oči videli, že veci sa po jej vyradení zmenili. Exfarmár Roman Olach, ktorý ju označil za klamárku, sa k nej túlil ako najväčší priateľ. Ukázal jej dokonca tetovanie nahej ženy, ktoré má na ramene.

„Na Romanovom ramene som vytetovaná ja,“ smiala sa Monika, keď si ho lepšie obzrela. Potom už len nostalgicky dodala, že ak by mohla, na Farmu by sa vrátila.

O tom, či mala s Tomášom pletky, ale aj v čom chce podnikať po príchode z Farmy, sa dozviete už zajtra v magazíne PLUS Jeden deň.

 
Autor: Plus Jeden deň/jk, jj, pem 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vyhodená Haklová si po biede na farme užíva luxusnú vilu
Plus Jeden deň/jk
jj
pem