Švidraňovej kšeft na ministerstve: Pred sankciami ju zachránil Majeský!

29. mája 2012, 14:00
Tip redakcii

Speváčka Barbora Švidraňová, ktorá momentálne bojuje o priazeň divákov v súťaži Hlas Česko Slovenska, mala na mále. Ryšavka totiž zobrala platený kšeft na ministerstve obrany, no s televíziou Markíza má podpísanú exkluzívnu zmluvu. V Záhorskej Bystrici práve preto za jej poldruhahodinové vystúpenie zvažovali sankciu!

Barbora:
Pokuta sa jej
vyhne, vďaka tomu, že vec konzultovala s režisérom Pepem Majeským.

Barbora: Pokuta sa jej vyhne, vďaka tomu, že vec konzultovala s režisérom Pepem Majeským.

Autor: ROBO HOMOLA

Keď sme sa vo štvrtok Barbory spýtali, či je spokojná s honorárom, zrejme zo strachu zapierala. „Ja som honorár nedostala. Kamarát ma zavolal na benefíciu.“ Jazyk jej vtedy nerozviazal ani fakt, že jej zmluvu so štátnou inštitúciou máme v redakcii. Zaprela ju so slovami, že vraj nič nepodpisovala. Neskôr nám však od nej prišla ustráchaná esemeska, v ktorej vysvetľovala, prečo klamala. Odvolávala sa na markizácku zmluvu k Hlasu.

Teraz je už však jasné, že Švidraňová našťastie pred plateným kšeftom za osemsto eur urobila vec, ktorá jej zachránila peňaženku. Zistili sme totiž, že svoje zámery oznámila vopred režisérovi speváckej šou Pepemu Majeskému. „Konzultovala to so mnou a dal som súhlas. Žiadne sankcie nedostane, pretože sme o tom vedeli a odsúhlasili to.“

 
Autor: PLUS Jeden deň/ln 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Švidraňovej kšeft na ministerstve: Pred sankciami ju zachránil Majeský!
PLUS Jeden deň/ln