Išlo o život

04. júna 2008, 12:00
Tip redakcii

Pokúša šťastenu. Monika Agrebi, finalistka šou Elán je Elán, v romantických bielych šatách nakrútila nový videoklip na chorvátskych skalách. „Rocková máma“ kvôli skvelým záberom neváhala riskovať vlastné zdravie.

  Monika Agrebi (38) lozila po skalách a útesoch ako najlepší horolezci. V slnečnom Chorvátsku spolu s Patrikom Imrem nakrúcali nový videoklip k rockovej balade s názvom Kým. Len pre zaujímavosť, práve Patrik Imre nahradil dlhoročného lídra Paľa Drapáka v Metalinde.

 

 MONIKA AGREBI: So spevákom Metalindy riskovali život.

Agrebi, ktorá si počas šou dokázala nakloniť aj adrenalínového nadšenca Joža Ráža, bola počas nakrúcania najsmelšia. Často ju štáb musel dokonca krotiť. „Keď budem padať do mora, tak ma nezachraňujte. Foťte a filmujte! Budete mať skvelé zábery,“ povedala v nebezpečnej situácii. Podľa nej hrozí omnoho väčšie nebezpečenstvo od mužov. Preto si rada necháva od nich odstup. „Určite nevznikla v Chorvátsku žiadna nová láska. Monika je iba dobrá parťáčka pre chalanov a sú to kamaráti,“ dozvedeli sme sa z okolia skupiny Metalinda.

 
Autor: (až), Foto: Archív M. A. 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Išlo o život
(až)
Foto: Archív M. A.