Kuly a Lucia Nováková: Spoločný výlet do Moskvy

11. júla 2009, 11:42
Tip redakcii

Príjemné s užitočným! Tak možno nazvať nedávny výlet skupiny Desmod do Moskvy, kde s populárnym ruským súborom Kalinka pripravovali koncertnú šnúru po Slovensku. Líder kapely Kuly (37) mohol mať dva mesiace po rozvode mladú vokalistku Luciu Novákovú (18) konečne iba pre seba! (NA FOTOGRAFII - KULY S LUCIOU: V ruskej metropole hľadajú darčeky pre blízkych.)

„Moskva je úžasné mesto. Na Červenom námestí sme dokonca videli dvojníkov Lenina a Stalina,“ pochvaľoval si pobyt Kuly, keď sme sa ho včera opýtali na zážitky. Okrem koncertovania a pozerania pamiatok hudobník chodil po nákupoch spolu s mladou speváčkou Luciou Novákovou. Kuly jej veľmi starostlivo pomáha v budovaní sólovej kariéry. Práve Lucia je označovaná aj za hlavnú príčinu rozpadu spevákovho manželstva. 
Jeden pekný večer strávila dvojica v cirkuse, na Červenom námestí zase Kuly s Luciou vyberali darčeky pre svojich blízkych. „Samozrejme, že sme kupovali aj darčeky. Okrem typických ruských matriošiek som kúpil rodine ‚nezvaľjošky‘. To sú také bábiky, ktoré sa vždy postavia, keď do nich drgnete a pritom zvonia,“ opísal Kuly darček pre syna Majka (7).

Luciu stále zatĺka

Keď sme sa od lídra Desmodu chceli dozvedieť viac o jeho „randení“ s Luciou v ruskej metropole, odbil nás slovami: „Boli sme tam v zostave, ktorá bude s Kalinkou koncertovať. Viac k tomu nemám čo povedať.“ 
Podarilo sa nám zistiť, že v chystanom spoločnom programe Desmodu a ruskej Kalinky určite rátajú aj s mladou vokalistkou. „S Kulym zaspieva Lucka pesničku Posledná minúta. Ide im to spolu úžasne. Rusi z nich boli nadšení,“ prezradil nám manažér projektu Roman Hodoň. 
Päťdňový moskovský výlet odštartovali chlapci z Desmodu koncom júna. Výsledok slovensko-ruskej spolupráce budú môcť ohodnotiť priaznivci nitrianskej kapely už 31. augusta na koncerte v Terchovej a o deň neskôr v hlavnom meste.

 
Autor: MAROŠ BANČEJ, Foto: JÁN ZEMIAR, TV JOJ, archív 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Kuly a Lucia Nováková: Spoločný výlet do Moskvy
MAROŠ BANČEJ
Foto: JÁN ZEMIAR
TV JOJ
archív