Beňová v nadčasovej čierno-bielej a Zmajkovičovej kožušinky: Ako sa na snem nastajlovali známe smeráčky?

11. decembra 2016, 07:00
Tip redakcii

Pracovný snem vládneho SMER-u nebol len o personálnych zmenách, ale aj krásnych ženách. Ako si s výberom outfiitu poradili známe smeráčky? Hodnotí ich módna stylistka Andrea Ziegler.

Na sneme sa mnohé smeráčky predviedli v zaujímavých outfitoch.

Na sneme sa mnohé smeráčky predviedli v zaujímavých outfitoch.

Autor: Matej Jankovič

Katarína Neveďalová

Červené šaty sú pekné, majú jednoduchý strih, dobrú dĺžku rukávov. Perly sú dobrá voľba, ale je ich zbytočne veľa. Zvolila by som skôr jednoradový náhrdelník a rozhodne kratší, keďže dáma má dosť veľké prsia, čím dlhší náhrdelník zbytočne púta pozornosť.

Červená kabelka je fajn, ale bez zlatej retiazky, skôr by som volila listovú a matnú. Pančuchové nohavice by som vymenila za telové transparentné. Čierne tmavé nepriehľadné sú príliš kontrastné a pôsobia hrubo.

Tiež by som volila jemnejšiu farbu topánok, ktoré by som vymenila za telové lodičky. Ozdoby z ruky by som zrušila a vybrala by som si radšej decentné perlové náušnice.

Renáta Zmajkovičová

Pekné šaty. Oceňujem zaujímavý kožušinový detail na rukávoch. Ale ten transparentný detail posiaty kamienkami je ako päsť na oko! Nevkusné, gýčové a trochu aj vulgárne. Zrušila by som ho. Bez neho by to boli aj zaujímavé šaty.

Dobrá voľba kabelky, ale bez kožušinovej ozdoby. Stačí, že je na rukávoch. Topánky, účes aj make-up dokonalé. Odporúčam neexperimentovať!

Jana Vaľová

Čierno-béžová kombinácia je v pohode voľba, ale dáma si môže dovoliť oveľa viac. Opasok by som okamžite zrušila. Vybrala by som skôr krémové lodičky ladiace s farbou sukne.

Monika Flašíková-Beňová

Monika si vybrala veľmi pekné šaty. Bielo-čierna kombinácia nikdy nesklame a táto potlač rozhodne nie je nudná.

Jediné, čo by som vylepšila, je účes a make-up. Venovala by som im trochu viac času, keďže predsa ide o spoločenskú udalosť.

 
Autor: vr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Beňová v nadčasovej čierno-bielej a Zmajkovičovej kožušinky: Ako sa na snem nastajlovali známe smeráčky?
vr