Patria k sebe!

25. augusta 2008, 12:00
Tip redakcii

Snažia sa zapierať! Moderátorka Erika Judínyová (36) sa opäť ukázala po boku fotografa Mária Gottiho. Na charitatívnu akciu Muž roka 2008 prišli spoločne, no celý večer sa navzájom obchádzali. (NA FOTOGRAFII - ERIKA JUDÍNYOVÁ S VÍŤAZOM: Frajer Gotti sa skrýval.)

Moderátorka televízie Markíza Erika Judínyová stále popiera vzťah s jedným z najvychytenejších slovenských fotografov Máriom Gottim. Spoločne si vyrazili opäť. V českom Náchode na charitatívnej akcii Muž roka sa však tvárili, že sa ani nepoznajú. Erika sa však „preriekla“. Na otázku, či dorazila s priateľom, odpovedala pohotovo áno. Za pár sekúnd Gottiho už zapierala a tvrdila, že žiadny muž po jej boku oficiálne nestojí. „Netrúfla som si šoférovať tak ďaleko,“ snažila sa vysvetľovať, prečo prišli opäť spolu. „Sme dobrí kamaráti. Máme tu oddelené izby. Kľudne sa spýtajte na recepcii,“ vyhovárala sa Erika. Ktovie, prečo sa údajní zaľúbenci snažila zapierať. Možno sa Erika hanbí za Gottiho povesť sukničkára. Nechce vyjsť s pravdou von, až kým si nebude na sto percent istá, že je to muž jej srdca.

Celebrity ignorovali

Známe tváre zo Slovenska organizátorov prvého ročníka slovenského Muža roka sklamali. Okrem speváčky Sisy Sklovskej (42) neprišla slovenských fešákov podporiť žiadna naša celebrita. Slovenský Muž roka Miroslav Šmahel (25) si musel vychutnávať víťazstvo najmä so svojím bratom. Dvojičkám neprekážalo, že sa na stupeň víťazov nepostavili obaja. „Máme pozitívny vzťah a je medzi nami zdravá súťaživosť, ktorá nás tlačí vpred,“ tvrdia súrodenci.

Sisa Sklovská

 
Autor: JURAJ RECKÝ, Foto: MATEJ KALINA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Patria k sebe!
JURAJ RECKÝ
Foto: MATEJ KALINA