Adriana Kmotríková sa takmer rozplakala!

25. októbra 2010, 09:00
Tip redakcii

Prežívala ťažké chvíle! Moderátorka jojkárskeho spravodajstva Adriana Kmotríková na galavečere Noc nádejí v bratislavskom divadle Pavla Országha Hviezdoslava zadržiavala slzy. Počas programu na pomoc deťom bojujúcim so zákernou leukémiou, ktorý organizovala Vendula Svobodová, jej ožili spomienky na obdobie, keď bojovala o život vlastnej dcéry.

Spojil ich osud: Adriana
(vľavo) aj Vendula prišli
o svoje dcérky.

Spojil ich osud: Adriana (vľavo) aj Vendula prišli o svoje dcérky.

Autor: MICHAL SMRČOK

Moderátorka nám po prenose prezradila, že sa musela riadne ovládať, aby sa počas prenosu nerozplakala. Ešte aj na afterparty bolo v jej očiach vidieť obrovské dojatie a smútok. Dojímavé príbehy detí jej pripomenuli najťažšie obdobie v živote, keď aj ona bojovala o život dcéry Natálky († 6). Boj s cystickou fibrózou bohužiaľ Natálka prehrala.

„Nikdy som sa so stratou nezmierila, aj keď mám dve nádherné deti,“ prezradila nám. Okrem vlastnej dcéry videla zomierať aj dievčatko, ktoré bojovalo rovnako ako jej dcéra. Moderátorka sa s ňou počas pobytov v nemocnici zblížila.

„Pre neodstatočnú kapacitu transplantačných jednotiek musela čakať na transplantáciu, ale už sa jej nedožila,“ spomína Adriana. „Obdivujem Vendulu za tú energiu, s akou pomáha a dokáže od ľudí vyzbierať peniaze na dobrú vec,“ prezradila nám.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Adriana Kmotríková sa takmer rozplakala!
Plus JEDEN DEŇ