Celebrity vyvádzali v Tatrách: Ako malé deti

26. augusta 2011, 10:00
Tip redakcii

Chýbal im čerstvý vzduch? Známe osobnosti si toto leto užívali nielen pri mori, ale aj v našich veľhorách. Do prírody vyrazila herečka Elena Podzámska (39), Mirka Partlová (25) s muzikálovým kolegom Matejom Koreňom (23), ale aj Lucia Hablovičová (33) a Jožo Pročko (46). V Tatranskej Kotline robili radosť drobizgu v detskom tábore.

Elena Podzámska:
Zahrala sa na pohoniča.

Elena Podzámska: Zahrala sa na pohoniča.

Autor: Archív detského tábora

Z betónovej bratislavskej džungle priamo medzi medvede, kamzíky a svište! Tak si naplánovali leto niektoré naše celebrity. V detskom tábore Marcela Nemca, ktorý bol kedysi členom úspešnej skupiny Kopytovci, sme objavili aj bývalú televíznu hviezdu Joža Pročka.

„Deti boli veľmi zlaté, užili sme si veľa zábavy. Vlasy som im postriekal sprejom, ktorý sa bežne používa v divadlách. Mali z neho na vlasoch trblietky. Dostal som za to aj špeciálny honorár – pečené rebierko,“ povedal nám zabávač.

Podzámska prišla sama

V tatranskom tábore sa ukázala aj herečka Eňa Podzámska. Keďže jej priateľ Matej Chren už trénuje na Let’s Dance, prišla sama. Aj dcéra Radka zostala doma, v tábore totiž už bola. Podzámska však dlho n e - smútila, večer ju totiž namiesto Maťových rúk pomasírovali vďačné deti!

Obľúbenú herečku dokonca previezli aj na koči. Exsuperstarista Matej Koreň dorazil v spoločnosti Mirky Partlovej. Deckám sa venovala aj Lucia Hablovičová a Marián Čekovský. Toho deti dokonca nahovorili na preteky s hračkárskou formulou.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/RICHARD GONDA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Celebrity vyvádzali v Tatrách: Ako malé deti
Plus JEDEN DEŇ/RICHARD GONDA