Exkluzívne: Utajená svadba Daniely Nízlovej

17. mája 2010, 06:30
Tip redakcii

Konečne svoji! Jedna z Tweensiek, speváčka Daniela Nízlová (24), a hudobný producent Branislav Jančich si v sobotu krátko po pätnástej hodine povedali áno v Kostole Najsvätejšej Trojice v Bratislave.

MLADOMANŽELIA: Daniela
si so svojím Braňom svoj svadobný
deň navidomoči užívala.

MLADOMANŽELIA: Daniela si so svojím Braňom svoj svadobný deň navidomoči užívala.

Autor: ROBO HOMOLA

Ženích bol zjavne v dobrej nálade rozdával úsmevy a sršal humorom. „Teraz chceme začať plodiť deti, chceme ich deväť,“ zažartoval Jančich bezprostredne po svadobnom obrade, kým manželka prijímala gratulácie. Dvojica mala sobáš približne po trojročnej vážnej známosti, pritom sa ako kamaráti poznajú už viac ako trinásť rokov.

 
SVEDČILA:
Nevestina sestra Veronika bola svojej dvojičke za svedka.
Foto: ROBO HOMOLA

Bez známych tvárí

Svadba Nízlovej a Jančicha bola v uzavretom rodinnom kruhu. Okrem tehotnej bývalej moderátorky Barbory Rakovskej (23) a jej partnera, speváka Tomiho Popoviča, sa na svadbe neobjavili žiadne známe tváre zo slovenského šoubiznisu. Na hostinu, ktorá sa konala v štvorhviezdičkovom hoteli v Senci, prišli dokonca iba tí najbližší.

 
GRATULANTKA:
Moderátorka Barbora Rakovská prišla mladomanželom zablahoželať k ich veľkému dňu.
Foto: ROBO HOMOLA

Šaty dovezené až z Ameriky

Daniele Nízlovej dorazili šaty iba približne pred tromi týždňami. Obuté mala biele lodičky, pri ktorých vsadila na pohodlie a zvolila nižší podpätok. Na hlave mala Daniela krátky elegantný závoj. Ženích zvolil klasický čierny svadobný oblek. Krásna bola v ten deň aj Danielina sestra Veronika, ktorá svojmu dvojčaťu išla za svedka.

 
ZAMETALI:
Novomanželia sa nevyhli ani tradíciám.
Foto: ROBO HOMOLA

LUCIA NEDOROSTOVÁ

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Exkluzívne: Utajená svadba Daniely Nízlovej
Plus JEDEN DEŇ