Fedor Flašík: Liečbu nepotrebujem!

08. decembra 2010, 12:00
Tip redakcii

Šťastná novina u Flašíkovcov! Fedor pol roka od diagnózy rakoviny lymfatických uzlín zázračne nepotrebuje liečbu. Vyšetrenie, na ktorom bol iba v piatok, potvrdilo, že patrí medzi šťastlivcov a rakovinu sa mu darí porážať.

Fedor Flašík

Fedor Flašík

Autor: MICHAL SMRČOK

Známeho podnikateľa táto správa tak potešila, že sa o ňu podelil s celým svetom. Na sociálnej sieti v pondelok napísal, že ho výsledky potešili a bol ich osláviť na lyžovačke v Rakúsku.

„S veľkou pokorou vám chcem povedať, že piatkové CT dopadlo dobre a zatiaľ nie je potrebná liečba. Veľmi sa teším a chcem vám všetkým poďakovať za podporu. Krásneho Mikuláša,“ napísal.

Keď sme mu zavolali, prezradil nám svoj recept na boj s chorobou.

„Neberiem žiadne lieky, stačí mi láska a pozitívne myslenie. Veľmi by som želal podobné správy všetkým, ktorí zápasia s chorobou. Sila, úsmev, pokora a láska môžu dokázať zázraky a tie sa predsa dejú, či?“ tvrdí.

Podľa neho výsledky boli rovnaké ako v auguste, keď mu chorobu objavili lekári. Podľa onkológov je takýto prípad možný. Vraj za to vďačí svojej imunite. Je možné, že aj bez liečby úplne vyzdravie.

„Je to rarita, ale možné to je,“ povedal nám primár Ján Lakota z Národného onkologického ústavu. Flašík pred pol rokom šokoval verejnosť priznaním o chorobe. Tvrdil vtedy, že mu v tele našli tri nádory.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/vm,brr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Fedor Flašík: Liečbu nepotrebujem!
Plus JEDEN DEŇ/vm
brr