Jožo Pročko: Zo zabávača kaderník!

28. júla 2011, 11:15
Tip redakcii

Zmenil povolanie? Mediálna hviezda deväťdesiatych rokov si našla ďalší druh práce, ktorý ho baví. Jožo Pročko sa totiž stal kaderníkom! Nie však na plný úväzok, jeho exkluzívne služby si mohlo vyskúšať len pár pár vyvolených. Komu sa ušlo tejto cti?

Jožo Pročko, Marcel Nemec a deti

Jožo Pročko, Marcel Nemec a deti

Autor: Archív

Jožo medzi deťmi

Známy zabávač navštívil pred pár dňami detský tábor Moonlight Camp vo Vysokých Tatrách. Jeho obyvateľov, deti z Domova sociálnych služieb Rosa z Bratislavy, Pročkova návšteva veľmi potešila. On sám to len potvrdzuje.

"Deti boli veľmi zlaté, užili sme si veľa zábavy. Išiel som tam na pozvanie môjho kamaráta Marcela Nemca, ktorý táboru šéfuje. Bolo to veľmi dojemné, keďže malí táborníci sú postihnutí. Snažil som sa im vyčariť úsmev na tvári a dokonca sa zo mňa stal kaderník. Vlasy som im postriekal sprejom, ktorý sa bežne používa v divadlách. Deti z neho mali trblietky vo vlasoch a to sa im veľmi páčilo. Dostal som za to aj špeciálny honorár - pečené rebierko," zasmial sa komik.

Jožo sa medzi deťmi cítil skvele, Foto: Archív

Spokojnosť neskrýva ani samotný riaditeľ Nemec. "Jožo mal veľký úspech. Deti si užili zábavu, mali dokonca kurz herectva. Totálne ich vybláznil," dodal riaditeľ.

Súčasťou jeho návštevy bol aj kurz herectva, Foto: Archív

 
Autor: Pluska.sk/RICHARD GONDA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Jožo Pročko: Zo zabávača kaderník!
Pluska.sk/RICHARD GONDA